Kroders ziņo

Jūn
14
2017

Dokumentālā izrāde “Dzīvot.pārDzīvot” Kultūras telpā “3 MĀSAS”

15. jūnijā Rīgā, Kultūras telpā “3 MĀSAS” būs iespēja apmeklēt režisores Ilzes Kvederes-Blokas dokumentālo izrādi “Dzīvot.pārDzīvot.”

Izstāstīt, satikties, saprast, ieklausīties, sadzirdēt, sajust un izsāpēt.

Mums katram ir savs stāsts, kuru mēs glabājam sirdī, kādā istabas stūrī vai cītīgi nēsājam blakus kā uzticamu draugu. Jauniešu teātra "Apstāties aizliegts" projekts “Dzīvot.pārDzīvot” ir dokumentāla izrāde, kurā jaunieši dalās ar saviem personīgajiem stāstiem, rosinot cilvēkus apzināties savus psiholoģiskos pārdzīvojumus. PĀRDZĪVOT, lai spētu pilnvērtīgi DZĪVOT. Būt empātiskiem, ieklausīties un sadzirdēt. Izrādes mērķis ir aicināt cilvēkus izrunāt savus stāstus, kas glabāti dziļi sirdī, jo sāpes un skumjas ir jāizsāp un jāpārdzīvo. Šāda veida prakse Latvijā nav ļoti izplatīta, un jaunieši šādā veidā sper ļoti drosmīgu soli.

Pēc izrādes interesenti varēs palikt uz sarunu apli.

Un kāds ir Tavs stāsts?

Izrāde ieguvusi Latvijas Studentu teātra dienu 2017 pirmo vietu, kā arī izrādes aktrise Herta Bāgante – žūrijas simpātiju balvu.

Režisore: Ilze Kvedere-Bloka

Lomās: Herta Bāgante, Līva Vavžika, Valters Karlsons, Stefānija Linda Merca, Anastasija Kļava, Emīls Antons, Haralds Veispals, Rūdis Romanoss, Gintars Beikmanis

Horeogrāfija: Dženete Dumpe

Gaismu māksliniece: Ieva Eglīte

Skaņa: Raivis Zubankovs

Dizains: Santagora Lavander

Izrādes menedžments: Laine Pole

 

2017. gada 15. jūnijā plkst. 19:00

Vieta: Kultūras telpa "3 MĀSAS" (Rīga, Zirgu iela 1)

Ieeja par ziedojumiem.

Vietu skaits ierobežots, lūdzam pieteikties, rakstot uz epastu: apstatiesaizliegts@gmail.com

 

Izrāde tapusi projekta "Miera Balodis" ietvaros.
Projekts tiek īstenots jauniešu attīstības programmas "Cilvēka Potenciālam" ietvaros sadarbībā ar British Council Latvia.

 
 
 

  Mūs atbalsta