Kroders ziņo

Jūn
30
2017

Žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” jūlija numurs

Pie saviem lasītājiem devies jaunākais, žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” jūlija numurs. Šajā numurā literatūrai veltītajā sadaļā var lasīt Sigitas Paulas Ceplevičas sarunu ar dzejnieci un skolotāju Daci Maķevicu, Birutas Zujānes stāstu „Lidojums mazliet virs smilgām”, Undīnes Arājas miniatūras „Melnbaltais motīvs”, Lauras Dreižes pētījuma par kopīgo un atšķirīgo starp fantāziju un fantastiku otro daļu, kā arī jaunāko grāmatu apskatu.

Teātra cienītājiem šajā numurā tiek piedāvāta numura lielā intervija ar Liepājas teātra aktrisi Karīnu Tatarinovu, Agnijas Daģes un Krievu Drāmas teātra aktrises Jekaterinas Frolovas sarunu par teātri kā darbu un hobiju, Harija Ammera lugas „Atmiņas zudumi” pirmo daļu, Ivitas Pelnēnas atsauksmi par Liepājas teātra izrādi bez vārdiem „Precības” un cita saistoša lasāmviela.

Savukārt, kinomākslas cienītāju uzmanībai tiek piedāvāta intervija ar producenti Baibu Salenieci, skatītāju viedokļi par seriāla „Ugunsgrēks” vienpadsmit sezonām, Aijas Gēliņas raksts par leģendāro aktieri Robinu Viljamsu, Alises Liepiņas pētījums par filmu industriju un ieskats jūlija kino jaunumos.

Izdevniecības „Kultūra”izdotā jaunā informējošā un vispārizglītojošā žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” mērķauditorija ir visi latviešu valodā lasošie, kas interesējas par literatūru, teātri, kino, kā arī TV un video vai kādu no šiem mākslas veidiem - neatkarīgi no vecuma. Žurnāls tiek izdots reizi mēnesī, to ir iespējams abonēt un saņemt pa pastu. Žurnāla cena 2017. gada 1 mēnesim – 3,80 euro, 3 mēnešiem – 10,40 euro, 6 mēnešiem – 19,80 euro, 12 mēnešiem – 38,60 euro. Izdevumu var iegādāties, rakstot pieteikumu uz izdevniecības e-pasta adresi:  info@litekin.lv

 
 
 

  Mūs atbalsta