Literatūra. Teātris. Kino 31.07.2017

Iznācis žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” augusta numurs

Iznācis žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” augusta numurs.

Šajā numurā literatūrai veltītajā sadaļā var lasīt Ievas Mūrnieces eseju „Laiks”, Antras Legzdiņas stāstu „Krēma kūka”, sarunu ar Alevtīnu Kuzičevu un Ingu Jērumu, kā arī Latvijas izdevniecību piedāvāto jaunumu apskatu.

Teātra cienītājiem tiek piedāvāta intervija ar Olgu Dreģi, Harija Ammera lugas „Atmiņas zudumi” otrā daļa, atsauksmes par izrādi „Kaķis uz nokaitēta skārda jumta” Dailes teātrī, teātru blogeru viedoklis par 2016./2017. gada teātra sezonu un Latvijas teātru augusta repertuārs. Rubrikā „Pasaulē” interesenti var iepazīties ar to, kā māca aktierus Amerikā, bet vēsturiskajā atskatā – lasīt par karaļa Luija XIV sasitību ar teātra pasauli.

Savukārt kino cienītājus šajā žurnāla numurā sagaida saruna ar aktieriem Akvelīnu Līvmani un Lauri Dzelzīti, Kristīnes Rieres pētījums par kino attīstību, rubrikā „Leģenda” lasāms stāstījums par Alfrēdu Hičkoku, kā arī - augusta kino jaunumu apskats.

Informējošā un vispārizglītojošā žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” mērķauditorija ir visi latviešu valodā lasošie, kas interesējas par literatūru, teātri, kino, kā arī TV un video - vai vismaz kādu no šiem mākslas veidiem - neatkarīgi no vecuma. Žurnāls tiek izdots regulāri – vienu reizi mēnesī, to ir iespējams abonēt un saņemt pa pastu. Žurnāla cena 2017. gada 1 mēnesim – 3,80 euro, 3 mēnešiem – 10,40 euro, 6 mēnešiem – 19,80 euro. Izdevumu var iegādāties, rakstot pieteikumu uz izdevniecības e-pasta adresi:  info@litekin.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt