Kroders.lv 31.07.2017

Aicina pieteikties Starptautiskajai Jauno teātra kritiķu konferencei „ESC: alt mode”

Lietuvas Teātra savienība aicina jaunos teātra kritiķus un pētniekus (studentus un absolventus līdz 35 gadu vecumam), kā arī citus teātra entuziastus piedalīties 7. Starptautiskajā Jauno teātra kritiķu konferencē, kas notiks Viļņā no 29. līdz 30. septembrim.

Konferencē aicināti piedalīties jaunie teātra profesionāļi no dažādām valstīm, lai diskutētu par nozīmīgiem laikmetīgās skatuves mākslas jautājumiem. Konferences mērķis ir nodrošināt tikšanās vietu jaunākajai teātra pētnieku paaudzei no dažādām teātra skolām, lai dalītos profesionālajā pieredzē, diskutētu par teorijām un hipotēzēm. Konferences tēma – ‘ESC: alt mode’.

Jauno teātra kritiķu konference notiks 14. Viļņas Starptautiskā teātra festivāla “Sirenos” ietvaros.  Konferences dalībniekiem tiks nodrošināti bezmaksas ielūgumi uz lietuviešu skates izrādēm, ļaujot noskatīties jaunākos Lietuvas teātra iestudējumus.

Konferenci moderēs Ots Karulins (Ott Karulin, Igaunija) un Endrjū Heidons (Andrew Haydon, Lielbritānija).

Pieteikums konferencei, iekļaujot referāta virsrakstu, kopsavilkumu, informāciju par autoru, līdz 19. augustam jāsūta uz e-pastu viktorija@theatreagency.lt.

Vairāk informācijas konferences mājaslapā https://theatreconference.wordpress.com/

Konferences Facebook lapa: www.facebook.com/youngtheatrecriticsconferece

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt