Kroders ziņo

Sep
22
2017

“Kroders.lv” sezonu sāk ar teātra kritikas zibakciju sociālajos tīklos

2017./2018. gada teātra sezonu portāls Kroders.lv sāk ar sociālo tīklu zibakciju, kurā iesaistīties aicināti visi teātrus apmeklējošie un vērtējošie kritiķi.

Teātra aktuālo procesu vietne Kroders.lv vasaras beigās dodas nelielā atpūtā, lai atgrieztos pie lasītājiem jaunā izskatā, un šajā laikā eksperimentālā kārtā gribam izmēģināt nepierastākus informācijas apmaiņas formātus.

Latvijas teātros jaunā sezona iesākas jau 18. augustā, kad pirmizrādi piedzīvo jauniestudējumi „Lūcis” Valmieras Drāmas teātrī un „Jūlijs Cēzars” Ģertrūdes ielas teātrī. Tādēļ laikā no 2017. gada 18. augusta līdz 31. oktobrim Kroders.lv organizē sociālo tīklu zibakciju, kurā teātra kritiķi īsā formātā sociālajos tīklos Twitter un Facebook, kā arī portāla sadaļā RUNĀ aicināti paust savu viedokli par apmeklētājiem 2017./2018. gada sezonas sākuma jauniestudējumiem vai citiem šajā laikā aktuāliem notikumiem un parādībām (viesizrādēm, pasākumiem, ar teātri saistītām grāmatām, radio/TV raidījumiem, publikācijām utt.).

Zibakcijas ietvaros publicētos viedokļus varēs atpazīt pēc mirkļbirkas #krodersrunā, ļaujot apkopot dažādu paaudžu teātra kritiķu sociālajos tīklos pausto viedokli vienā informatīvā platformā. Vienlaikus šī akcija iecerēta kā eksperiments, aicinot Kroders.lv pastāvīgos autorus aktīvi paust savas domas par sezonas sākuma notikumiem nedaudz atšķirīgā formātā.

Zibakcijas mērķis ir apzināta spēle/spēlēšanās ar 21. gadsimta interneta piedāvātājām iespējām paust viedokli par jebkuru notikumu pāris sekunžu laikā, sasniedzot plašu mērķauditoriju. Arī Kroders.lv kā elektronisks medijs nākotnē tieksies uz maksimāli ātru teātra aktuālo procesu atspoguļojumu, tādēļ šī zibakcija iecerēta kā nosacīta iesildīšanās turpmākajam darbam.

Zibakcijas norisei būs iespējams sekot līdzi gan Kroders.lv kontos sociālajos tīklos twitter.com/KrodersLV un facebook.com/kroders.lv, gan portāla sadaļā RUNĀ. 

 
 
 

  Mūs atbalsta