Kroders.lv 02.11.2017

Noslēgusies “Kroders.lv” organizētā teātra kritikas zibakcija #krodersrunā

2017./2018. gada teātra sezonu portāls Kroders.lv sāka ar sociālo tīklu zibakciju, kurā iesaistīties bija aicināti visi teātrus apmeklējošie un vērtējošie kritiķi. Zibakcijas laikā (no 2017. gada 18. augusta līdz 31. oktobrim) portāla pastāvīgie autori sociālajos tīklos aktīvi pauda domas par dažādām ar teātri saistītām aktualitātēm. 

Zibakcijā iesaistījās 13 dažādu paaudžu teātra kritiķi, kā arī Kroders.lv rubrikas "Skatītājs VĒRTĒ" pastāvīgais autors Armands Kalniņš, kopumā publicēti 79 ieraksti par sezonas jauniestudējumiem, viesizrādēm, ārzemju teātra iestudējumiem u.c. šajā laikā aktuāliem notikumiem un parādībām.

Zibakcijas laikā ar mirkļbirku #krodersrunā publicētos viedokļus varēja lasīt gan Kroders.lv kontos sociālajos tīklos  twitter.com/KrodersLV un  facebook.com/kroders.lv, gan portāla sadaļā RUNĀ, ļaujot apkopot dažādu paaudžu teātra kritiķu sociālajos tīklos pausto viedokli vienā informatīvā platformā. Vienlaikus šī akcija bija iecerēta kā eksperiments, aicinot Kroders.lv pastāvīgos autorus aktīvi paust savas domas par sezonas sākuma notikumiem nedaudz atšķirīgā formātā. Zibakcijas mērķis bija apzināta spēle/spēlēšanās ar 21. gadsimta interneta piedāvātājām iespējām paust viedokli par jebkuru notikumu pāris sekunžu laikā, sasniedzot plašu mērķauditoriju. 

Jau novembrī vietne Kroders.lv pēc pārbūves atgriezīsies pie lasītājiem jaunā izskatā, turpinot aktīvi atspoguļot aktuālos procesus Latvijas un ārzemju teātrī.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt