Žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” 01.08.2017

Klajā nācis žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” septembra numurs

Klajā nācis žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” septembra numurs

Pie saviem lasītājiem devies žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” jaunākais – septembra numurs. 

Teātra cienītājiem šajā žurnāla numurā tiek piedāvāta saruna ar Latvijas Nacionālā teātra direktoru Ojāru Rubeni, Induļa Cielaviņa apskats un skatītāju viedoklis par Nacionālā teātra izrādi „Trīne”, Birutas Zujānes lugas “Lidojošo zivju blūzs” 1.daļa, Latvijas teātros plānoto pirmizrāžu apskats, teātru repertuārs septembrī un cita saistoša lasāmviela.

Literatūrai veltītajā sadaļā var lasīt sarunu ar rakstnieci Ilzi Eņģeli par uzdrīkstēšanos, kas atmaksājas, Evijas Martukānes stāstu “Četrdesmit burkas gurķu”, Guntas Ristamecas un Jāņa Mackus dzeju, kā arī – Latvijas izdevniecību jaunumu apskatu.

Kinomākslas cienītāju uzmanībai tiek piedāvāta saruna ar Jaunā Rīgas teātra aktrisi Baibu Broku, filmas „Vīns un vējš” apskats, rubrikā “Pasaulē” lasāms ieskats maģiskajās „Harija Potera” aizkulisēs, žurnāla veidotāju piedāvātā filmu izlase septembrim, kā arī - ieskats septembra kino jaunumos.

Izdevniecības „Kultūra” izdotā informējošā un vispārizglītojošā žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” mērķauditorija ir visi latviešu valodā lasošie, kas interesējas par literatūru, teātri, kino, kā arī TV un video vai kādu no šiem mākslas veidiem - neatkarīgi no vecuma. Žurnāls tiek izdots reizi mēnesī, to ir iespējams abonēt un saņemt pa pastu. Žurnāla cena 2017. gada 1 mēnesim – 3,80 euro, 3 mēnešiem – 10,40 euro.  Izdevumu var iegādāties, rakstot pieteikumu uz izdevniecības e-pasta adresi:  info@litekin.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt