Daugavpils teātris 01.08.2017

Daugavpils teātra viesizrāde „Latgaliešu rulete” Ludzas Tautas namā

Daugavpils teātra viesizrāde „Latgaliešu rulete” Ludzas Tautas namā

24. septembrī plkst. 16.00 Ludzas Tautas namā varēs izjust īstenu latgaliešu garu šokējošā komēdijā „Latgaliešu rulete” (režisors Oļegs Šapošņikovs).

Izrāde „Latgaliešu rulete" ir komēdija latgaliski, kurā netrūkst nedz asprātību, nedz negaidītu pavērsienu. Liepiņu ģimenei liktenis piespēlējis laimīgo loterejas biļetīti. Kā jau kārtīgiem cilvēkiem pieklājas, tiek uzaicināti tuvākie draugi un šis notikums tiek nosvinēts. Bet nākamajā rītā Liepiņi atklāj, ka loterejas biļete ir pazudusi!. Galvenie varoņi nespēj rast sev vietu, mēģinot saprast, kur tā ir palikusi. Vainīgais var būt jebkurš: gan priekšnieks, gan kāds no draugiem, varbūt nelabvēlīgs horoskops? Vai pat NLO! Patiesības meklējumos Liepiņi ir gatavi likt lietā visus iespējamos ieročus, kas vainagojas ar pārpratumiem bagātu notikumu virkni.

Iestudējums „Latgaliešu rulete” veidots pēc V. Sigareva lugas „Krievu loto” motīviem, kurš lai arī nav viens no raksturīgākajiem dramaturga darbiem, bet tajā noteikti jūtama Sigareva darbiem ierastā, aiz satīras un komiskā plīvura paslēptā dzīves patiesība. Savos darbos V. Sigarevs pievēršas parastu cilvēku dzīvei, kas ir viens no iemesliem, kāpēc viņa darbi spēj uzrunāt tik plašu sabiedrības loku.

Biļetes iespējams iegādāties Ludzas Tautas nama kasē (biļešu cena: 3.50 – 5.50 EUR).

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt