Žurnāls LITERATŪRA. TEĀTRIS. KINO 01.08.2017

Iznācis žurnāla “Literatūra. Teātris. Kino” oktobra numurs

Iznācis žurnāla “Literatūra. Teātris. Kino” oktobra numurs.

Kā jau ierasts, šis izdevums ir nosacīti sadalīts trīs daļās. Teātra cienītājiem šajā žurnāla numurā tiek piedāvāta saruna ar Liepājas teātra aktieri Edgaru Pujātu, Birutas Zujānes lugas “Lidojošo zivju blūzs” otrā daļa, rakstā “Savējo loks” var uzzināt Induļa Cielaviņa viedokli par Ērika Asusa lugas „Mūsējās” iestudējumu Dailes teātrī Intara Rešetina režijā, kā arī – iepazīties ar Latvijas teātru pirmizrāžu apskatu, teātru repertuāru oktobrī un citu saistošu lasāmvielu.

Šomēnes literatūrai veltītājā sadaļā var lasīt sarunu ar rakstnieci Luīzi Pastori par to, kāpēc cilvēki domā, ka par rakstnieku ir jāpiedzimst, divus jaunus Harija Ammera īsos stāstus - “Brīvības diena” un “Īsts pavasaris”, Džonatana Plouma, Lauras Miķelsones un Poera Opetry dzeju, Ievas Mūrnieces eseju “Atslēga. Pārdomas par brīvību”, rubrikā “Pasaulē” vairāk iepazīt Paulu Koelju un viņa spēju dzīvot un rakstīt harmonijā ar neizskaidrojamo, kā arī – uzzināt Latvijas izdevniecību jaunumus.

Kinomākslai veltītajā sadaļā šoreiz saruna ar aktrisi Ievu Aleksandrovu-Ekloni, smieklīgi un šausmīgi atgadījumi filmēšanā, žurnāla veidotāju piedāvātā filmu izlase, kā arī – ieskats oktobra kino jaunumos.

Izdevniecības „Kultūra” izdotā informējošā un vispārizglītojošā žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” mērķauditorija ir visi latviešu valodā lasošie, kas interesējas par literatūru, teātri, kino, kā arī TV un video vai kādu no šiem mākslas veidiem - neatkarīgi no vecuma. Žurnāls tiek izdots reizi mēnesī, to ir iespējams abonēt un saņemt pa pastu. Žurnāla cena 2017. gada 1 mēnesim – 3,80 euro, 3 mēnešiem – 10,40 euro.  Izdevumu var iegādāties, rakstot pieteikumu uz izdevniecības e-pasta adresi:  info@litekin.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt