Ģertrūdes ielas teātris 31.10.2017

2. novembrī ĢIT iestudējuma “Taņas dzimšanas diena” viesizrāde Daugavpilī

2. novembrī plkst.18.30 Daugavpils teātrī tiks spēlēta Ģertrūdes ielas teātra izrāde “Taņas dzimšanas diena”. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un  internetā .

Skatītāji tiek aicināti kļūt par ciemiņiem gaviļnieces Taņas dzimšanas dienas svinībās. Kā jau katrā plašākas saimes kopā būšanas reizē, sanākušie neviļus sāk atminēties dažādus gan labi zināmus, gan rūpīgi slēptus un nereti pretrunīgus notikumus dzimtas vēsturē, un risināt sarunas ne tikai par pagātni, bet arī par nākotni un sabiedrību, kurā dzīvojam.

Izrādes "Taņas dzimšanas dienas" pamatā ir Latvijas iedzīvotāju atmiņas, pārdomas un refleksijas par Latviju 20. gadsimtā, kas apkopotas Gētes institūta Rīgā, Ģertrūdes ielas teātra un citu partneru kopīgi veidotā projekta “Tavas atmiņas Latvijas nākotnei” ietvaros.

Izrādes radošā komanda – dramaturģe Laila Burāne, režisors Mārtiņš Eihe, māksliniece Ieva Kauliņa, aktieri Jānis Kronis un Jana Ļisova, mūziķis Artūrs Čukurs – cilvēku iesūtītos stāstus un atmiņas pārveidojuši ceļojumā uz privātām un kolektīvām atmiņu telpām.

 

Izrādes radošā komanda:

režija: Mārtiņš Eihe

telpa un kostīmi: Ieva Kauliņa

dramaturģija: Laila Burāne

piedalās: Artūrs Čukurs, Mārtiņš Eihe, Jānis Kronis, Jana Ļisova

izrādes projekta vadītāja: Maija Pavlova

idejas autors: Deniss Hanovs

Izrāde latviešu valodā, epizodiski skan krievu un vācu valoda

Producents: Ģertrūdes ielas teātris sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā
Partneri: Gētes institūts Rīgā, Ģertrūdes ielas teātris, Žaņa Lipkes memoriāls, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultāte, LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Projekts tiek īstenots ar Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

Plašāka informācija par projektu “Tavas atmiņas Latvijas nākotnei”: https://www.goethe.de/ins/lv/lv/kul/sup/eri.html

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt