Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs 07.12.2017

Aicina uz Ziemassvētku koncertu „Ziemīgs ceļojums zinātnē”

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs ielūdz uz Ziemassvētku koncertu „Ziemīgs ceļojums zinātnē” š. g. 12. decembrī plkst. 18.30 (ierašanās no plkst. 18.00) Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē (Kr. Barona ielā 1, Rīgā).

Ziemassvētku koncerta rīkošana ir kļuvusi par Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja ikgadēju tradīciju. Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja vadītāja Ieva Pranka uzsver: „Koncertu rīkojam jau devīto gadu pēc kārtas, un tas tradicionāli ir kļuvis par gada noslēdzošo biroja pasākumu. Jau novembrī saņemam jautājumus, kur un kad notiks koncerts. Apmeklētājiem šī ir lieliska iespēja baudīt koncertu ne tikai kopā ar kolēģiem, bet arī kopā ar saviem tuviniekiem, noskaņoties svētku sajūtai jau pirms Ziemassvētkiem un atpūsties no ikdienas stresa un skrējiena.”

Šī gada koncertā uzstāsies un par svētku noskaņu gādās mūziķi no Hamburgas mūzikas un teātra augstskolas un no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas. Koncertā būs iespējams dzirdēt jau labi zināmās Ziemassvētku dziesmas, kā „Klusa nakts svēta nakts” un „Let it snow”, kā arī arfas skaņas aizvedīs klausītājus ziemīgā ceļojumā.

Interesentiem lūgums pieteikties līdz 11. decembrim pa e-pastu concert.hochschulkontor@gmail.com vai telefoniski 67286033.

Dalība koncertā ir bez maksas.

Plašāka informācija mājaslapā vai sociālajā portālā Facebook.

Pasākumu organizē Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs. Atsauce uz organizatoru ir obligāta.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt