Latvijas Nacionālā opera un balets 09.03.2018

Populāra opermūzika pārlikumā sitaminstrumentiem – “Opercussion” 17. martā

17. martā pulksten 15.00 Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē koncertā Opercussion populāra opermūzika izskanēs pārlikumā sitaminstrumentu ansamblim. Atraktīvajā koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas simfoniskā orķestra sitaminstrumentu grupas mūziķi Ivo Krūskops, Ivars Kalniņš, Uģis Krūskops, Edgars Vaivods, Ernests Mediņš, Elvijs Endelis.

Pirms daudziem gadiem sitaminstrumentu grupas koncertmeistaram Ivo Krūskopam radās ideja par populāru opermūzikas fragmentu pārlikumiem sitaminstrumentu ansamblim. Nu tas īstenosies dzīvē! Uz skatuves – visi klasiskie orķestra sitaminstrumenti, bungu komplekts un perkusijas. Repertuārs – viss operas zelta fonds no uvertīrām un koriem līdz ārijām, savdabīgi atspoguļojot arī Latvijas Nacionālās operas repertuāru. Koncerta programmā skanēs populārākās melodijas no Bizē Karmenas, Verdi Trubadūra, Traviatas un Nabuko, Pučīni Turandotas un Bohēmas, Rosīni Vilhelma Tella, Mocarta Figaro kāzām, Čaikovska Jevgeņija Oņegina, Vāgnera Tanheizera, Ofenbaha Hofmaņa stāstiem, Maskanji Zemnieka goda, Arvīda Žilinska Zelta zirga un Zigmara Liepiņa Parīzes Dievmātes katedrāles.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/62370

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt