Dirty Deal Teatro 28.03.2018

No maija uz jaunām mājām pārceļas Dirty Deal Teatro

Pienākot pavasara Jurģu laikam, Dirty Deal teātris dodas uz jaunu mājvietu! Sākot ar šī gada maiju savus skatītājus Dirty Deal Teatro uzņems Talsu ielā 1, Agenskalnā, blakus Eduarda Smiļģa Teātra muzejam.

Jaunas, plašākas un citādākas, mājas paver iespēju jaunām sajūtām un jauniem mākslinieciskiem eksperimentiem. Dodot iespēju Dirty Deal teātra nemainīgajai misijai piedāvāt skatītājiem jaunu laikmetīgā teātra pieredzi, īstenoties ar vēl nebijušu vērienu.

Uz mūsu jaunajām mājām mēs ņemam līdzi savu pārliecību par to, ka ir svarīgi turpināt uzdot jautājumus. Par visu. Reizēm līdz asarām smieklīgus, un reizēm līdz kaulam sāpīgus. Jo teātris ir saruna, pieredze, kurai jābūt dzīvai. Paliksim tik pat uz apkārtējo pasauli reaģēt griboši un spējīgi. Savukārt mazos teātra skatītājus un ģimenes iepriecināt turpinās bērnu un jauniešu teātra repertuārs Šmulītis.

Savās līdzšinējās mājās, Spīķeros, sezonu noslēgsim 7. aprīlī, ar pēdējo šeit tapušo izrādi - balsu klausīšanās seansu "Raudives radio." Jaunajā mājvietā skatītājus gaidīsim sākot ar maija vidu, piedāvājot gan jau iemīļotas līdzšinējā repertuāra izrādes, gan jaunradītus pārsteigumus. Plašāka informācija sekos drīz.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt