Liepājas teātris 06.08.2018

Liepājas teātris augustā Rīgā rādīs iestudējumus „Piafa” un „Precības”

Liepājas teātris augustā dosies savās ikgadējās viesizrādēs uz Rīgu. Dailes teātrī tiks rādīti iestudējumi „Piafa” un „Precības”.

9. un 10. augusta vakarā skatuve piederēs Agnesei Jēkabsonei un viņas atveidotai izcilajai māksliniecei Edītei Piafai. Par šīs lomas atveidojumu aktrise saņēmusi gan „Spēlmaņu nakts”, gan vairākas citas balvas. Izrādi 2013. gadā Liepājas teātrī iestudēja režisore Laura Groza-Ķibere, un tā joprojām pulcē pilnas skatītāju zāles. Izrādē tiek izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija. Pārējās lomās – Ilze Trukšāne vai Anete Berķe, Karīna Tatarinova, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Gatis Maliks, Sandis Pēcis.

Savukārt 11. un 12. augustā skatītājiem tiks piedāvāta horeogrāfa un režisora Sergeja Zemļanska kustību izrāde „Precības”, kas pērn piedzīvoja triumfu, saņemot 7 „Spēlmaņu nakts” balvas, tai skaitā GRAND PRIX. Agafja Tihonovna nolēmusi precēties. It kā – jo īstas pārliecības viņai par to nav. Tad nu talkā nāk savedēja Fjokla, piedāvājot viņai piecus līgavaiņus uzreiz. Kurš būs īstais? Un vai tiešām apprecēties var tik viegli? Iestudējumā piedalās aktieri – Ilze Trukšāne, Samira Adgezalova, Karīna Tatarinova, Rolands Beķeris, Gatis Maliks, Mārtiņš Kalita, Kaspars Kārkliņš, Armands Kaušelis, Anete Berķe, Sandis Pēcis.

Biļetes uz abiem iestudējumiem jau iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī elektroniski www.bilesuparadize.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt