Dirty Deal Teatro 18.05.2018

18. maijā DDT pirmizrāde Mārča Lāča jaunākajam iestudējumam "Dzimumzīme"

18. maijā Dirty Deal teātrī (Agenskalnā, Talsu ielā 1) pirmizrādi piedzīvos režisora Mārča Lāča jaunākais iestudējums "Dzimumzīme" – izrāde-lekcija par dzimumdzīvi ar paraugdemonstrējumiem leļļu teātra estētikā, kas tapusi sadarbībā ar "Solona kluba" ekspertiem.

Ja līdz šim esat maldījušies dažādos priekšstatos par seksu un mīlestību, akli jaucot abus kopā, šī izrāde-lekcija, kas balstīta sociāli antropoloģiskos pētījumos, palīdzēs jums atvērt prātu un sniegs derīgas vadlīnijas kuģojumiem cilvēcisko kaislību okeānos. Mārcis Lācis, "Solona kluba" eksperti un lektori Ivars Krasts un Armands Berģis aizvedīs jūs noderīgiem atklājumiem bagātā ceļojumā laikā un telpā, stāstot par seksu un mazliet par mīlestību.

Vai mīlestība un dzimumdzīve ir neatraujami saistītas jeb tomēr nošķiramas, savstarpēji neatkarīgas cilvēku savstarpējo attiecību un kaislību izpausmes? Un kas raksturo cilvēka seksualitāti. Kas būtu uzskatāms par dabisku un kas par kulturāli vai individuāli konstruētu vai pat deviantu? Vēsture apliecina, ka dažādi laiki, dažādas kultūras un visbeidzot dažādi indivīdi manifestē visdažādākās izpratnes un prakses ne tikai attiecībā uz seksualitāti, dažādām mīlestības formām, bet cilvēciskām attiecībām vispār.

Par šiem jautājumiem aizdomājies kādureiz esam mēs katrs, taču par to atklāti runājam reti, kaut arī vajadzētu bieži. Tāpēc talkā nāk "Dzimumzīme" – lekcija, kas nojauks robežas un atvērs durvis uz pasauli, kuru jūs līdz šim, ļoti iespējams, bijāt redzējuši tikai caur atslēgas caurumu, turklāt, neregulāri.

Izrādes radošā komanda: režisors, mākslinieks Mārcis Lācis, teksts tapis sadarbībā ar “Solona klubs”, horeogrāfe Katrīna Albuže, gaismu māksliniece Jūlija Bondarenko, skaņu režisors Māris Butlers, kostīmu māksliniece Elīna Pērkone, spēlē Ivars Krasts, Armands Berģis. 

Nākamās izrādes  20. un 21. maijā, 13. un 17. jūnijā

Biļetes pieejamas „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā - http://ejuz.lv/dzimumzime

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt