Latvijas Nacionālais teātris 10.06.2018

Sākusies biļešu tirdzniecība Nacionālā teātra septembra repertuāram

Sākusies biļešu tirdzniecība Nacionālā teātra septembra repertuāram.

13. septembrī Raiņa “Pūt, vējiņi!” iestudējuma pirmizrāde Elmāra Seņkova režijā. Izrādes māksliniece – viena no izcilākajām profesionālēm Monika Pormale. Elmāra Seņkova iecere ir uz labi zināmo lugu palūkoties kā uz kanonisku vērtību. Izrādē ne tikai skanēs Imanta Kalniņa mūzika, bet tai būs emocionāla saikne ar Gunāra Pieša pazīstamo filmu un aktieriem, kas tajā reiz piedalījās. Tomēr centrā, protams, būs šodienas Uldis, šodienas Zane un šodienas Baibiņa…

Lomās: Agnese Cīrule, Laura Siliņa, Jēkabs Reinis, Raimonds Celms, Kārlis Reijers, Lolita Cauka, Lāsma Kugrēna u.c.

14. septembrī LMT Jaunajā zālē "Antiņš. Zelts. Kalns" pēc Raiņa lugas "Zelta zirgs" motīviem. Režisors Reinis Suhanovs. Mums katram ir dota iespēja censties sasniegt augstākās virsotnes. Šajā ceļā mums ir ārēji ienaidnieki – skauģi, nelabvēļi un pretinieki, bet grūtākā ir cīņa ar sevi, jo tikai retais spēj uzturēt aktīvu opozīciju slinkumam un nevarībai. Iekšēja totāla revolūcija, kuras mērķis ir kļūt nemirstīgam. Tie, kuri sevi uzvar, var veidot nākotnes sabiedrību.

Galvenajā lomā Uldis Siliņš, lomās - Daiga Gaismiņa, Jānis Āmanis, Gundars Grasbergs, Juris Hiršs, Ivars Kļavinskis, Arturs Krūzkops, Igors Šelegovskis.

16. un 17. septembrī Nacionālais teātris skatītājiem atkal piedāvās Ditas Lūriņas koncertstāstu "Tango bez asinīm". Koncertstāsts “Tango bez asinīm” uz Nacionālā teātra lielās skatuves savedīs kopā mūzikas pasauli, kaislību uz deju, teātra azartu, sapni par lidošanu un meklētāju instinktu. Tā pamatā ir brīva skatuves fantāzija par likteni, karu, dzīvību un nāvi, balstoties  dažādu autoru stāstos par Spāniju un pilsoņu karu. Paldies par iedvesmu Ernestam Hemingvejam, Artūram Kestleram, Alesandro Bariko un Antonio Mačado, kā arī Lorkas atrastajai duendei. Skanēs gan spāņu tautas mūzika, gan mūsdienu ritmi, arī dažādas valodas krāsainībai.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt