Valmieras Drāmas teātris 06.08.2018

No 1. augusta pārdošanā biļetes uz VDT septembra izrādēm

Foto – Gatis Priednieks-Melnacis

Reizē ar Valmieras teātra sezonas atklāšanu tiek uzsākta biļešu pārdošana uz teātra septembra izrādēm. To vidū arī šīs sezonas pirmais jauniestudējums uz lielās zāles skatuves – Reja Bredberija “Fantočini noslēpums”, ko Valmierā realizēs spilgts režisores Jekaterinas Polovcevas (Maskava) un scenogrāfa Emīla Kapeļuša (Sanktpēterburga) tandēms ar  Valmieras teātra dažādu paaudžu aktieriem.

“Fantočini noslēpums” stāsta par ģimeni, tās mīlestību un uzticēšanos, zaudējuma sāpēm un dzīvošanu tālāk. Izrāde padara iespējamu to, kas reālajā dzīvē ir utopisks sapnis – absolūtas mīlestības un nemirstības sasniegšana. Šis ļoti emocionālais un interesantais Reja Bredberija zinātniskās fantastikas literatūras autora stāsts, kurā iekļauti Volta Vitmena teksti, Latvijā tiek iestudēts pirmo reizi.

Liela uzmanība septembra repertuārā tiek veltīta skatītāju iecienītākajām izrādēm bērniem. Uzsākot skolas gaitas, bērni kopā ar vecākiem varēs atzīmēt 1.septembri, skatoties Jāņa Znotiņa versiju par Annas Brigaderes darbu “Dievs. Daba. Darbs”, kas guvusi neviltotu skatītāju mīlestību un ir nominēta arī kā gada izrāde bērniem. Tāpat teātra mazākie apmeklētāji aicināti doties kopīgos piedzīvojumos ar mazo  Žaniņu Reiņa Suhanova iestudējumā  “Bērns vārdā Rainis” un izzināt aizraujošo Staburaga apkārtni kopā ar Janci un Marču vēl vienā  Jāņa Znotiņa izrādē “Staburaga bērni”.

Jau septembrī  LMT  Mansardā būs vērojama arī teātra apmeklētāju atzinību iemantojusī Ineses Mičules interpretācija izrādei “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta”, kas aicina sekot līdzi kādas ģimenes savstarpējai attiecību krīzei, kad izrādās, ka gadiem krātie meli nebūt nav tas ļaunākais. Izrāde arī nominēta teātra gada balvai. Tāpat skatītāji aicināti būt liecinieki divu jaunu cilvēku iemīlēšanās stāstam izrādē “104 lappuses par mīlestību” un vēl un vēl.

Vairāk par septembra repertuāru un iespēju iegādāties biļetes meklējiet šeit .

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt