Valmieras Drāmas teātris 13.08.2018

Valmieras teātris augustā ar četrām izrādēm viesosies Rīgā

Ikgadējās Valmieras teātra viesizrādes Rīgā kā ierasts noritēs augustā, skatītājiem piedāvājot četrus stāstus par cilvēku savstarpējām attiecībām un mīlestības dažādo dabu – “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta”, “Augusta vaļi”, “104 lappuses par mīlestību” un “Mīlestības testaments”. 

 

24. augustā pl. 19.00 un 25. augustā pl. 13.00 un 18.00 dramaturga Edvarda Radzinska lugas iestudējums “104 lappuses par mīlestību” Georgija Surkova režijā. Galvenajās lomās – Elīna Hanzena un Mārtiņš Meiers.

Dzejas vakarā viens otru ierauga divi jauni cilvēki – daudzsološs fiziķis ar jocīgo vārdu Elektrons un simpātiskā stjuarte Nataša. Nākamajā vakarā viņi atkal satiek viens otru tajā pašā vietā. Un iemīlas. Viņi atklāj viens otram sevi un savus sapņus. Kādu rītu, pamodies viens savā istabā, Elektrons atrod Natašas atstāto, pašu pirmo lappusi par mīlestību, kur rakstīts: “Vairāk tikties nevajag”.

Pārējās lomās -  Klinta Leja, Ivo Martinsons, Madara Melne-Tomsone, Krišjānis Salmiņš, Imants Strads.

Skats no izrādes "104 lappuses par mīlestību" // Foto – Matīss Markovskis

Svētdien, 26. augustā pl. 13.00 un 18.00 izrāde par mīlestības tik dažādo dabu – Pāvela Kohouta “Mīlestības testaments”, ko iestudējis režisors Varis Brasla.

 Kad turīgā Emīla Haidenreiha bērni saprot, ka viņu tēvs ir iemīlējies jaunā meitenē un ir apdraudēta mantojuma saņemšana, viņi sāk rīkoties...

Lomās: Elīna Hanzena, Alise Danovska, Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Klinta Leja, Inese Ramute, Rihards Rudāks. 

Skats no izrādes "Mīlestības testaments" // Foto – Matīss Markovskis

Biļetes uz viesizrādēm var iegādāties visās “Biļešu paradīze” kasēs un  www.bilesuparadize.lv.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt