Dirty Deal Teatro 26.08.2018

No 21. līdz 24. augustam Dirty Deal Teatro piedāvā izrādi "Latvijas Plānošanas institūts"

Vien četras dienas – 21., 22., 23. un 24. augustā – Dirty Deal Teatro piedāvā ielūkoties vīzijās par mūsu valsts nākotni izrādē „Latvijas Plānošanas institūts”. Izrāde ir īpašs notikums Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.

„Latvijas Plānošanas institūts” ir iestāde, kuras darbinieki, ievācot informāciju no valsts iedzīvotājiem, apstrādājot un interpretējot datus, ik dienas rada jaunas versijas par mūsu valsts nākotni. Izanalizējot sarunas ar vienpadsmit pieredzējušiem ekspertiem no tādām jomām kā antropoloģija, politoloģija, pilsētplānošana, lauku attīstība, filozofija, filoloģija un māksla, institūta darbinieki izveidojuši vairākus Latvijas valsts nākotnes scenārijus. Augusta beigās tikai četras dienas šīs vīzijas tiks prezentētas tiem iedzīvotājiem, kam tās varētu šķist būtiskas.

Iestudējuma režisore Paula Pļavniece atzīst: „”Latvijas Plānošanas institūts” tā apmeklētājiem dos nebijušu iespēju ceļot laikā, lai paraudzītos uz savu un mūsu visu kopīgo nākotni. Ceļojumā pa institūta mapēm tā darbinieki ļaus ikvienam apmeklētājam ielūkoties savstarpēji nesaistītās, bet iespējami kopā eksistējošās Latvijas nākotnēs.”

50 minūšu garais ceļojums ļaus ielūkoties gan tādā nākotnē, kurā būtu patīkami eksistēt, gan iztēloties tādu versiju, kurā atrasties negribētos it nemaz, neizslēdzot iespēju, ka viena cilvēka lielākās bailes var izrādīties kāda cita labākais iespējamais scenārijs. Izrāde īpaša ar to, ka skatītāji to piedzīvos nelielās grupās.

Izrādes radošo komandu veido režisore Paula Pļavniece, dramaturgs Jānis Balodis, māksliniece Kate Krolle, aktieri Klāvs Mellis, Reinis Boters, Jana Ļisova un Ance Strazda. Izrādes producente Lelde Prūse.

Izrāde būs redzama tikai četras reizes 21., 22., 23. un 24. augustā Dirty Deal Teatro, Talsu ielā 1.

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu kā viens no Latvijas valsts simtgades programmas svinību notikumiem. Izrādi atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15986

Teātra atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Jaunā teātra institūts, „Vivacolor”, A/S „Valmiermuižas alus.”

 

Foto: Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Foto – Ginta Garūta

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt