Kalnciema kvartāls 29.11.2018

Kalnciema kvartālā viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirgu un pasākumiem 8. un 9. decembrī plkst. 10.00-16.00. Kalnciema kvartāls uzsācis sadarbību ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri, kas ar īpašu muzikālu programmu un Ziemassvētku dāvanām pirmo reizi viesosies vienā no dzīvīgākajām Pārdaugavas vietām. 

8. decembrī plkst. 12.00-14.20 Kalnciema kvartālā pirmo reizi uzstāsies Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ar muzikālu programmu no sezonas repertuāra izrādēm “Kerija”, “Kabīrija”, “Spoks no Kentervilas”, “Odesa, Burvīgā pilsēta” un teātra aktieru solo dziesmām. Apmeklētājiem būs sagatavotas arī Ziemassvētku dāvanas – izlozē varēs iegūt biļetes uz zināmākajām teātra izrādēm un 30% atlaižu kuponus biļetēm.

Koncertā piedalīsies teātra vadītāja un aktrise Dana Bjorka un aktieri Maksims Busels, Rihards Lepers, Aleksandrs Maļikovs, Veronika Plotņikova, Olga Ņikuļina, Jekaterina Frolova, Jeļena Sigova, Jana Herbsta, Tatjana Začeste, Igors Nazarenko, Jevgēnijs Šurs, Aleksejs Korgins, Sergejs Gorohovs un Jevgēnijs Korņevs.

Savukārt 9. decembrī plkst. 12.00-14.00 Brūnās mājas zālē bērni varēs noskatīties baleta priekšnesumu "Sniegpārsliņu deja", bet pēc tam piedalīties baleta meistarklasē, iespējams, pirmoreiz iepazīstot baleta mākslu. Koncerta un meistarklases vadītāja – deju skolas ”Colour Point” vadītāja Anda Zīsberga un audzēknes.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt