LSM.lv 07.01.2019

Sācies balvas «Kilograms kultūras» ziemas balsojums

Pirmdien, 7. janvārī, sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras” ziemas balsojums, informēja žūrijas pārstāvji. Astoņās kategorijās žūrija apkopojusi oriģinālus, profesionālus un sabiedrībā rezonansi raisījušus darbus, kas tapuši no aizvadītā gada jūlija līdz decembrim. Nu tie uzsāk sacensību par izvirzīšanu fināla balsojumam. Ziemas balsojumā apbalvojuma jaunākajā kategorijā “Kultūrvieta” piedalās arī spilgtākās kultūras baudīšanas vietas, ko ieteikuši skatītāji un klausītāji.

Astoņās kategorijās – mūzika, kino, teātris, vizuālā māksla, literatūra, mantojums, notikums un pārsteigums – izvirzītie darbi Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv žūrijas redzējumā atzīti par oriģinālākajiem un kvalitatīvākajiem Latvijas kultūras notikumiem, kas cienīgi cīnīties par iespēju iegūt balvu “Kilograms kultūras”.

Balsot iespējams līdz 18. janvāra plkst. 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai epastu.

Katrā kategorijā divi lielāko balsu skaitu saņēmušie darbi tiks virzīti fināla balsojumam, kas norisināsies no 24. janvāra līdz 2. februārim.

Teātra jomā nominētās izrādes – “Pūt, vējiņi!” Nacionālajā teātrī, “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta” Liepājas teātrī, “Planēta Nr. 85” Dailes teātrī, “Lauva ziemā” Dailes teātrī, “Cīrulīši” Nacionālajā teātrī un “Kalpa zēna vasara. Sākums” Jaunajā Rīgas teātrī.

Par nominantiem iespējams balsot šeit.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt