Latvijas Nacionālais teātris 04.06.2019

Nacionālajā teātrī LKA teātra režijas diplomdarbs “Šī skaistā nākotne”

Foto – Roberts Elksnis

5. jūnijā Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē savu pirmizrādi piedzīvos LKA teātra režijas maģistrantes Diānas Kaijakas diplomdarbs Ritas Kalnejais “Šī skaistā nākotne”. Izrādes arī 7. un 14. jūnijā.

Franču meitenes Elodijas un vācu kareivja Otto stāsts ir par mīlestību ekstrēmos apstākļos, laikā, kad pasaule bija pilnībā sašķelta. Abi jaunieši pārstāv frontes pretējās puses, pāri viņu galvām lido kara lidmašīnas, bet par spīti tam, viņi atrod viens otru. Elodija un Otto izdzīvo savu pirmo mīlestību. Alvīne un Pauls to atceras – viņi sapņo par pagātni, atkal meklējot ceļu vienam pie otra un atbildes uz to, kā dzīvot tālāk. Bet vai skaistā nākotne pienāks?

Lomās: Madara Bore, Kārlis Reijers, Indra Burkovska un Voldemārs Šoriņš.

Kāļa Kazāka orģinālmūzika. Scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu māksliniece Rūta Kuplā, gaismu mākslinieks Toms Streilis, video māksliniece Linda Ģībiete, grima mākslinieces Ivanda Šmite, Līva Drešere.

Rita Kalnejais ir latviešu izcelsmes austrāliešu dramaturģe un aktrise, kas šobrīd dzīvo un strādā Londonā. Luga ir sarakstīta 2017.gadā, un autore par to saka: “Es gribēju uzrakstīt kaut ko vienkārši skaistu.”

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt