Transpersonālās izglītības institūts 14.08.2019

Rīgā notiks kubiešu horeogrāfa, režisora Giljermo Luisa Horta Betankorta semināru cikls

Rīgā augusta beigās un septembra sākumā notiks profesionāla kubiešu baletdejotāja, laikmetīgā vokālista, horeogrāfa, režisora un mākslinieka Giljermo Luisa Horta Betankorta (Guillermo Luis Horta Betancourt) semināru cikls.

Giljermo Luisa Horta Betankorts ir unikāla personība, laikmetīgais vokālists, horeogrāfs, režisors, profesionāls dejotājs, mākslinieks un pedagogs. Savā radošajā darbā izmanto transpersonālo pieeju. Spēj apburt ar savu autentiskumu un atraktivitāti! Guillermo Luis Horta Betancourt ir strādājis visā pasaulē - ASV, Anglijā, Vācijā, Korejā, Japānā, Indijā, Meksikā, Beļģijā, Portugālē, Ungārijā Čehijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā, uzstājoties un piedāvājot nodarbības mūsdienu dejas, teātra, vokālās performances un improvizācijas tehnikas jomā, kā arī savus VABAS seminārus ķermena un garīgās izaugsmes sintēzē.
 
Pirmais seminārs "Ķermenis kā dvēseles un gara izpausmes” notiks no 31. augusta līdz 1. septembrim plkst. 10.00–18.00, un uz to aicināti visi interesenti. 
 
Seminārs ir noderīgs vadītājiem, izpildītājiem, psihologiem, veselības aprūpes darbiniekiem, pedagogiem, biznesa speciālistiem, māksliniekiem - ikvienam, kurš ir motivēts attīstīt sevī pārliecību un brīvību, lai realizētu savu potenciālu, pieredzētu personīgo un profesionālo izaugsmi, apmierinātību un panākumus. 
 
Seminārā var piedzīvot:
- Savu robežu paplašināšanos un pieskaršanos vēl neiepazītām sajūtām un iespējām;
- Atklāt savas fiziskās spriedzes avotus, lai atbrīvotos no slēptām, negatīvām atmiņām;
- Pieskarties neatrisinātājām emocijām, paceļot tās apzinātā līmenī un atbrīvot tās caur kustību un vokalizāciju; 
- Paaugstināt savu enerģijas līmeni, uzlabot fizisko veselību, emocionālo stabilitāti un atbrīvoties no nelīdzsvarotības pašās tās saknē.
 
Semināra cena:
Agrā putna dalības maksa 110 EUR, 30 EUR iemaksu veicot līdz 15. augustam. Piesakoties vēlāk – pilna dalības maksa 130 EUR. Tii studentiem – 100 EUR. Pilna apmaksa jāveic līdz semināra sākumam. Vietu skaits ierobežots, tāpēc dalība seminārā tiek reģistrēta, saņemot 30 EUR iemaksu, kas neierašanās gadījumā netiek atmaksāta. Pieteikšanās pa e-pastu obligāta: tiizalktis@gmail.com.
Jautājumu gadījumā zvaniet +37129127126.
 
Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam: Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”;
Reģ. Nr. 40008213880; Konts: LV84HABA0551037967021. Ja nepieciešams rēķins ar konkrētiem rekvizītiem, tas jānorāda pieteikumā. Semināra norises vieta: Rīgā, Satekles iela 2C (iepriekš Dzirnavu 135), 4. stāvs. 
 
Savukārt uz vairāku dienu semināru ciklu no 3. septembra līdz 6. septembrim plkst. 18.00 – 20.30 septembrim aicināti pieteikties visi, kuru profesionālā darbība ir vai ir bijusi saistīta ar baletu, deju, kustību, skatuves mākslu.
 
Semināra ciklā būs iespēja apgūt iedarbīgu, vairāk kā 30 gadu gaitā attīstītu autormetodi VABAS – radošiem cilvēkiem jebkurā vecumā! 
VABAS ir fiziski-mentāla treniņu sistēma, kas ietver darbu ar elpu, balsi, ķermeni, enerģiju un psihi. 
 
Semināra cena:
Maksa par vienu cikla nodarbību 20 EUR, par visu nodarbību apmeklējumu 70 EUR. Pensionāriem 60 EUR.
Pieteikšanās pa e-pastu obligāta: tiizalktis@gmail.com. Jautājumu gadījumā zvanīt +37129127126.
Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam: Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. Nr. 40008213880; Konts: LV84HABA0551037967021. Ja nepieciešams rēķins ar konkrētiem rekvizītiem, tas jānorāda pieteikumā.
Semināra norises vieta: Rīga, Satekles iela 2C (iepriekš Dzirnavu 135)

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt