Latvijas Teātra darbinieku savienība 01.11.2019

Sācies “Spēlmaņu nakts 2018/ 2019” skatītāju simpātijas balsojums portālā “Delfi”

"Delfi" sadarbībā ar Latvijas Teātra darbinieku savienību aicina piedalīties "Spēlmaņu nakts" skatītāju simpātijas balsojumā un izdarīt savu izvēli par 2018/2019. gada sezonas labāko izrādi, aktieri un aktrisi.

Balstot iespējams šeit.

Skatītāju simpātijas balsojums sākas 2019. gada 1. novembrī portālā “Delfi” (ap plks. 11.00) un noslēgsies 21. novembrī plkst. 23.59. Balsojuma uzvarētāji – "Delfi" lasītāju iecienītākā izrāde, kā arī mīļākais aktieris un aktrise – tiks nosaukti "Spēlmaņu nakts" ceremonijas laikā, kā arī publicēti portālā "Delfi".

Kategorijā "Labākā izrāde" balsojumā piedalās visi iestudējumi, kas uz "Spēlmaņu nakts" balvu pretendē kategorijās "Gada lielās formas izrāde", "Gada mazās formas izrāde", "Gada izrāde bērniem" un "Gada izrāde pusaudžiem". Savukārt skatītāju simpātijas balsojumā par skatītāju iemīļotāko aktrisi un aktieri piedalās skatuves mākslinieki, kuri balvai nominēti kategorijās "Gada aktieris" un "Gada aktrise".

 

Š. g. “Spēlmaņu nakts” svinīgā ceremonija notiks 23. novembrī Dailes teātrī.

Ceremoniju veido: Marija Bērziņa (režisore), Artūrs Dīcis (scenārija autors), Mārtiņš Vilkārsis (scenogrāfs), Oskars Pauliņš (gaismu mākslinieks), Artis Dzērve (video mākslinieks), Asnate Siliņa (producente).

Finansē: Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Organizē: Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS).

Mūs atbalsta: Rīgas dome, AS “Latvijas valsts meži”, Latvijas Profesionālo aktieru apvienība, ziņu portāls “Delfi”, Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, žurnāls “SestDiena” un “KDi”, studija “Figura Line”, Latvijas Kultūras akadēmija, Dailes teātris, tipogrāfija “ULMA”, viesnīca “Roma”, informatīva un analītisku domu telpa kroders.lv, konditoreja “Sala”.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt