Ogres teātris 02.01.2020

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Ogres teātra izrādēm februārī

Publicitātes foto no OT izrādes

2020. gada februāris Ogres teātrī būs mīlestības mēnesis! Repertuārā būs skatāma skatītāju un kritiķu atzinību guvusī Oskara Vailda komēdija “Cik svarīgi būt nopietnam”, kā arī jauniestudējums – liriskā franču komēdija “Rītdiena ir tālu”.

1. februārī plkst. 17:00 Ogres Teātra telpā atgriezīsies nenopietna komēdija nopietniem cilvēkiem – Oskara Vailda “Cik svarīgi būt nopietnam” Jāņa Kaijaka režijā.

“Cik svarīgi būt nopietnam” ir Oskara Vailda pēdējā luga. Režisors Jānis Kaijaks par izrādi stāsta: “Kas tad ir šie “nopietnie’’ cilvēki – Ernesti (vārdu spēle ar angļu val. EARNEST), kuriem velta savu lugu O. Vailds? Jautra, it kā tipiska salonkomēdija, tomēr īstenībā ir asprātīga rotaļa ar formu. Viegla, gaisīga un nemateriāla, kā vienā elpas vilcienā radīta un tomēr reizē tik nopietna, pārpilna ironijas, paradoksu un skaudras asprātības. Un mīlestības. Jo… "Mīlestības mērķis ir mīlēt, ne vairāk un arī ne mazāk.” /O. Vailds/”

Izrāde ieguvusi Latvijas Nacionālā Kultūras centra skates titulu “Gada izrāde 2016”, Gada aktieru diplomus saņēmuši galveno lomu atveidotāji Guntis Kolbergs (Aldžernons Monkrīfs) un Ernests Greizis (Džons Vērdings). Radošajā komandā: scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, horeogrāfe Annija Belogrudova u. c.

Biļetes iepriekšpārdošanā: 10-7 EUR. Izrādes norises dienā: visas biļetes 10 EUR.

Publicitātes foto no OT izrādes "Cik svarīgi būt nopietnam"

Savukārt 16. un 22. februārī būs skatāms Ogres teātra jauniestudējums – liriska franču komēdija “Rītdiena ir tālu” pēc Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī lugas “Četrdesmit karāti” motīviem.

“Četrdesmit karāti” ir komēdija, kas plašu popularitāti ieguva pēc amerikāņa Džeja Alena (Jey Allen) veidotās adaptācijas tāda paša nosaukuma romantiskajai kinofilmai (1973) ar aktrisi Līvu Ulmani titullomā. Agneses Kasparovas tulkojumā Ogres teātris atgriezies pie lugas oriģināla franču valodā. Lugas galvenā varone Liza dzīvo Parīzē. Viņai ir četrdesmit gadi, darbs mazā nekustamo īpašumu birojā, divas neizdevušās laulības, meita, kurai ir tīņa vecums, māte, kuru interesē vienīgi bridža spēle... Visa Lizas dzīve ir darbs – mājas, darbs – mājas. Bet tad pavisam negaidīta sastapšanās izjauc dzīves ierasto kārtību. Varbūt tā pat ir mīlestība, bet varbūt – tikai “kūrorta romāns”? Turklāt ierodas bagāts klients, un arī Lizas bijušais vīrs atkal iedegas savās jūtās... Pēkšņi dzīve piedāvā tik daudz izvēļu, bet vai Liza tam ir gatava?

Iestudējuma radošā komanda: režisors – Jānis Kaijaks, māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, horeogrāfe – Rita Lūriņa, grims/frizūras – Linda Vilkārse, Renāte Roze. Galvenajās lomās: Astra Kolberga, Lauma Straume, Ernests Greizis, Guntis Kolbergs u. c.

Biļetes iepriekšpārdošanā: 15-10 EUR. Izrādes norises dienā: visas biļetes 15 EUR.

 

Biļetes uz Ogres teātra izrādēm pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības tīklā un www.bilesuparadize.lv. Pērkot biļeti “Biļešu paradīzes” kasēs Latvijā, ar Ogres novadnieka karti, skolēna, studenta vai pensionāra apliecību – atlaide 15%! Uz Ogres Teātra telpas pasākumiem pieejamas arī ieejas biļetes personām ratiņkrēslā.

Ogres teātra jaunumiem iespējams sekot līdzi Ogres teātra mājaslapā www.ogresteatris.lv un sociālajos tīklos: Facebook.com/Ogresteatris/, Instagram.com/ogresteatris.lv/.

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt