LSM.lv 12.01.2020

Sācies balvas "Kilograms kultūras" ziemas balsojums

Foto – LETA, Ieva Lūka

Pirmdien, 6. janvārī, sācies Latvijas sabiedrisko mediju (LSM) gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2019” ziemas balsojums. Līdz 17. janvārim iespējams balsot (skatīt zemāk) par darbiem astoņās kategorijās. Finālam tiek izvirzīts viens darbs katrā kategorijā – tas, kas saņēmis lielāko skatītāju un klausītāju atbalstu.

Ziemas balsojumā var balsot par sabiedrisko mediju žūrijas redzējumā labākajiem un vērtīgākajiem darbiem, kas tapuši vai iznākuši laika posmā no 2019. gada septembra līdz decembrim. Gada pirmos nominantus noskaidrojām pavasarī. Savukārt oktobrī noslēdzās rudens balsojums.

Par ziemas balsojuma dalībniekiem iespējams balsot līdz 17. janvāra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu. Balsot iespējams šeit.

Darbi, kas no ziemas balsojuma iekļuvuši fināla balsojumā, tiks paziņoti reizē ar fināla balsojuma atklāšanu 21. janvārī. Apbalvojuma “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonija notiks 15. februārī.

Balvas “Kilograms kultūras 2019” ieguvēji tiks noskaidroti kopumā četros balsojumos – pavasara, rudens, ziemas un fināla balsojumā. No katra balsojuma finālam tiek virzīts tikai viens darbs katrā kategorijā – tas, kas saņēmis lielāko sabiedrības atbalstu. Finālā katrā kategorijā būs iespējams balsot par trim darbiem.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt