Willa Teātris 06.02.2020

“Willa Teātris” izziņo pirmās izrādes

Foto: Iveta Gabaliņa

Jaunais neatkarīgais teātris “Willa Teātris”, kas savu mājvietu atradis K.K. fon Stricka villā, izziņo pirmās izrādes. Jau 17. februārī pirmizrādi piedzīvos “Stāsts par MĪ...”, pašās februāra beigās sāks izrādīt Valmieras vasaras teātra festivāla izrādi bērniem “Pagalms atdzīvojas”, bet martā pirmizrādīs dzejas performanci “Putn ilgs”.

Kā iepriekš ziņots “Willa Teātris” dibināts Rīgā, šī gada sākumā, apvienojoties spēcīgam, pieredzējušam un talantīgam teātra profesionāļu sastāvam. Par teātra mājvietu kļuvusi Aristīda Briāna ielā 9 esošā K.K. fon Stricka villa, kurā vietas atradīsies vismaz 80 skatītājiem. “Willa Teātris” piedāvās gan svaigus iestudējumus, gan performances, gan aktuālus dzejas un mūzikas pasākumus, bet svētdienās iecerēts piedāvāt izrādes bērniem.

Stāsts par MĪ…

pēc Nobela prēmijas laureātes Svetlanas Aleksijevičas stāstu motīviem

Neticams dokumentāls krievu sievietes stāsts par viņas mūža attiecībām. Par izmisīgu vēlmi būt mīlētai un mīlēt. Par mūsu vecāku paaudzi, par traumām un noklusējumiem. Citējot autori: "Karš un cietums – galvenie krievu vārdi".

Režisors: Varis Piņķis

Piedalās: Edgars Samītis, Elīna Bojarkina

Video: Ieva Kuduma

Izrādes: 17., 28. februārī, 9., 17., 26. martā plkst. 19:00

Pagalms atdzīvojas

izrāde bērniem, kas tapusi Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros

Katru nedēļu pie garāžas satiekas vienā pagalmā dzīvojoši draugi. Šoreiz tikšanās pārtaps nepieredzētā piedzīvojumā, jo pēkšņi atdzīvojas nobružātās garāžas durvis, kannas un vēl daudzas citas lietas, kuras atrodas garāžā un pie tās. Draugi, sarunājoties ar lietām, uzzina, ko tās jūt, domā un kā tās sadzīvo vienā garāžā. Izrāde stāsta par lietām, kuras ir aizmirstas, bet sniedz daudz prieka un mīlestības.

Režisors: Toms Treinis

Piedalās: Matīss Budovskis, Alise Danovska, Emīls Krūmiņš, Rihards Zelezņevs

Izrādes: 23. februārī plkst. 19:00, 1. martā plkst. 19:00, 15. martā plkst. 15:00 un 18:00

Putn ilgs

vienas aktrises performance, izmantojot Heli Lāksonenas dzeju

Izrāde par eskeipismu un mazo lietu apbrīnošanu, kas tapusi izmantojot mūsdienu somu dzejnieces Heli Lāksonenas dzejoļu krājumu “Kad gos smei”, ko uz latviešu valodu atdzejojis Guntars Godiņš. Lāksonenas dzeja pašpietiekami un aizrautīgi fiksē dabā un cilvēkos brīnumaino. Tikpat dzīva un apliecinoša būs arī izrāde jeb izrād`. “Mums nepieder nekas cits, kā visu apkārt fiksējošā apziņa – nepievilsim to,” ar smaidu saka izrādes veidotāji.

Režisors: Varis Piņķis

Piedalās: Inga Alsiņa-Lasmane

Izrādes: 23., 30. martā plkst. 19:00, 6. aprīlī plkst. 19:00

Sekot līdzi teātra jaunumiem iespējams “Willa Teātris” “Facebook” lapā, bet biļetes uz izrādēm jau no šodienas var iegādāties vietnē bilesuparadize.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt