Ģertrūdes ielas teātris 11.02.2020

Ģertrūdes ielas teātrī top Andreja Jarovoja izrāde “Malkas ceļi”

Foto: Evija Sedola

23. februārī Ģertrūdes ielas teātrī gaidāma pirmizrāde iestudējumam “Malkas ceļi”. Radošā komanda: Andrejs Jarovojs, Edgars Samītis, Rūdolfs Gediņš, Rūdolfs Bekičs.

Pētot teātra izteiksmes līdzekļus, režisors Andrejs Jarovojs īpašu uzmanību pievērš tēlainai skatuves valodai, dažādu zīmju saspēlei un personiskai komunikācijai ar skatītāju. Katra izrāde tiek radīta kā īpašs mikrokosmoss ar saviem noteikumiem, radot satikšanās vietu mākslinieka un publikas iztēlei.

Iestudējumā “Malkas ceļi” Andrejs Jarovojs atgriežas pie teātra, kas nav balstīts tekstā. Fiziska un vizuāla izrāde, kur, spēlējoties ar koksnes materialitāti, simetriju un asimetriju, radošā komanda poētiskā veidā runā par cilvēku un kultūru, pētot vecā un jaunā līdzāspastāvēšanas noteikumus, savstarpējās attiecības un attīstības potenciālu. Izrāde-mandala par cilvēka nebeidzamajiem centieniem sakārtot pasauli un – īslaicīgajām uzvarām šajā procesā.

Pirmizrāde 23. februārī, nākamās izrādes 24. februārī, 12. un 13. martā, 23. aprīlī. Biļetes www.biletes.git.lv vai rezervējot kase@git.lv.

Izrāde tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” atbalsta Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” Nr.9.1.1.3/15/I/001.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt