Diena.lv 20.03.2020

Ar Covid-19 saslimis Dailes teātra darbinieks

Jaunā koronavīrusa slimība Covid-19 apstiprināta kādam Dailes teātra darbiniekam, piektdien preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Viņš uzsvēra, ka ar saslimušo darbinieku teātra apmeklētājiem tieša kontakta nebija, līdz ar to apmeklētāji nav tikuši apdraudēti. Jau ziņots, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Dailes teātra izrādes ir atceltas – no 16. marta līdz 29. martam izsludināta darbinieku dīkstāve, saglabājot darba algu.

Perevoščikovs saslimšanas gadījumu Dailes teātrī nosauca kā sarežģītu, jo līdz ar to kopš vakardienas teātris kļuvis par epidemiologu darbavietu.

Visas saslimušā Dailes teātra darbinieka kontaktpersonas ir apzinātas un tām nodota informācija par nepieciešamību turpmākās 14 dienas ievērot mājas karantīnu.

Jau ziņots, ka līdz šim Latvijā apstiprināts jau 111 saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Jaunā koronavīrusa dēļ valstī izsludināta ārkārtējā situācija un noteikti plaši ierobežojumi, tai skaitā attiecībā uz pulcēšanos un publisku pasākumu rīkošanu.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt