Dirty Deal Teatro 29.06.2020

“Dirty Deal Teatro” aicina skatītājus uz izrādēm klātienē

Izrādes "Mārupīte" publicitātes foto

Dirty Deal Teatro jauno sezonu sāks 15. jūlijā, aicinot skatītājus pēc ilgāka pārtraukuma atkal tikties teātra telpās, kā arī brīvdabas izrādēs. Jūlija repertuārā izrādes: “Nacionālais attīstības plāns”, “Mārupīte”, “Zvērīgā mīla” un “Pelmeņi un cigaretes”.

Īpašs notikums 30. jūlijā gaidāms izrādes “Nacionālais attīstības plāns” komandai, ko veido režisors Valters Sīlis, dramaturgs Jānis Balodis un scenogrāfs Uģis Bērziņš. Izrāde piedzīvos savu pēdējo tikšanos ar skatītājiem, pie tam neierastā vietā – LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeja pagalmā. “Nacionālais attīstības plāns” ir izrāde par 68 lapas garu dokumentu, kuru īstenojot, Latvijas iedzīvotāji septiņu gadu laikā kļūs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki. Ekonomikas izrāviena sasniegšanā ir svarīgs visu iedzīvotāju atbalsts, tāpēc izrāde tiecas ne tikai sniegt skatītājiem iedvesmu personīgā attīstības plāna izveidē, balstoties uz Nacionālo attīstības plānu, bet arī nofiksēt tā brīža laimes izjūtu, lai 2020. gadā spētu saprast, vai ir izdevies tapt divreiz laimīgākiem.

17., 18. un 19.jūlijā kārtīgā pastaigā pa Rīgu aicina izrāde “Mārupīte”. Izrāde-pārgājiens “Mārupīte” veltīta 2011. gada vasarā notikušajai ekoloģiskajai katastrofai Mārupītē. Tā tiek uzskatīta par otru nopietnāko ekoloģisko katastrofu neatkarīgās Latvijas laikā. Taču tagad liekas, ka viss šis šausmīgais notikums ir tālā pagātnē. Varbūt viss ir beidzies laimīgi un Mārupītes tuvumā esošajiem iedzīvotājiem tikai laimējās ievilkt centrālo ūndensapgādi ar atlaidēm, bet varbūt katastrofa ir vienkārši ļoti veiksmīgi paslēpusies. Tādēļ radošā komanda kopā ar skatītājiem dodas pārgājienā, lai atrastu katastrofas pēdas un atbildīgos šajā noziegumā pret dabu.

15. un 16.jūlijā notiks izrāde “Zvērīgā mīla”. Iestudējuma pamatu veido Jāņa Joņeva un Anetes Konstes radītie stāsti, kuru galvenos varoņus (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākas attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības. Asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm.

Skatītājus, kuri bija iegādājušies biļetes uz izrādi “Zvērīgā mīla” 15.aprīlī aicinām izrādi apmeklēt 15.jūlijā 19.00, savukārt izrādi “Pelmeņi un cigaretes”, ko bija plānots rādīt 21.martā, esam pārcēluši uz 21.jūliju 19.00. Iegādātās biļetes būs derīgas un nav jāmaina.

Ja tomēr nevēlaties apmeklēt izrādi, bet saņemt atpakaļ samaksāto naudu, aicinām līdz 15.jūlijam par “Zvērīgo mīlu” un 21.jūlijam par “Pelmeņiem un cigaretēm”  sazināties ar „Biļešu Paradīzi”, rakstot pieteikumu uz info@bilesuparadize.lv vai dodoties ar iegādātajām biļetēm uz jebkuru „Biļešu Paradīzes” kasi. Pēc tam uz konkrēto izrādi iegādātās biļetes vairs nebūs iespējams atgriezt.

Informācija par citām pandēmijas dēļ pārceltajām izrādēm sekos.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā: https://www.bezrindas.lv/lv/organizatori/biedriba-savienojums

Teātra atbalstītāji: Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Jaunā teātra institūts, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, „Vivacolor”, „Kokmuižas alus”.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt