Valmieras vasaras teātra festivāls 02.07.2020

Valmieras vasaras festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šogad notiks no 7. līdz 9.augustam, aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus pasākuma nodrošināšanā. Šogad festivāls būs īpašs – gan programmas satura, gan Covid radīto izaicinājumu dēļ. Darbs iecerēts īsi pirms pasākuma un tā laikā visās vietās, kur notiks festivāla izrādes un aktivitātes.

Brīvprātīgie būs nepieciešami dažādos darbos – tehniskā palīdzība skatuves un sēdvietu ierīkošanā, skatītāju informēšanā, pie biļešu kontroles un drošības pasākumu nodrošināšanas saistībā ar Covid ierobežojumiem, sēdvietu ierādīšanas u.c.

Pieteikumus gan no kungiem, gan dāmām (vismaz 18 gadus veciem) gaidīsim līdz 15.jūlijam. Pieteikšanās caur tiešsaistes veidlapu https://forms.gle/N2UEEeoCDxFFPDVC9. Ar katru no pieteikuma iesniedzējiem sazināsimies personīgi.  

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks piekto reizi, un runās par eksistenciālām tēmām un saskarsmi. Tas turpinās iesākto ceļu vasaras teātra oriģināldarbu iestudēšanā, pieaicinot spēcīgus profesionāļus, pētot ārtelpas teātra iespējas un provocējot uz māksliniecisku jaunradi. Zināms, ka izrāžu veidotāju vidū ir Valters Sīlis, Elmārs Seņkovs, Krišjānis Sants un Ieva Gaurilčikaite, Inga Tropa, Toms Treinis, Liene Grava un citi.

Festivālu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. 

Festivāla programma tiks izsludināta 6.jūlijā. Festivāla mājaslapa: http://valmierasfestivals.lv/

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt