Fon Stricka villa 05.07.2020

Fon Stricka villā pirmizrāde Kaspara Rolšteina un Ditas Lūriņas monooperai “#DiToo”

7. jūlijā plkst. 20:30 Fon Stricka villas dārzā pirmizrādi piedzīvos jau šī gada aprīlī plānotā Kaspara Rolšteina un Ditas Lūriņas monoopera “#DiToo”.

Vairums skatītāju Ditu Lūriņu pazīst kā Latvijas Nacionālā teātra aktrisi, kas pēdējā laikā sevi nopietni pieteikusi režijā. Ar #DiToo iestudējumu Dita Lūriņa sper radikālu soli prom no sava ierastā repertuāra, nonākot radošo eksperimentu un piedzīvojumu pasaulē. Savukārt Kaspars Rolšteins ir atgriezies tikpat sirreāli liriskā noskaņojumā kā pirms 20 gadiem, kad kopā ar Hardiju Lediņu sacerēja postmoderno operu Rolstein On The Beach.

Izrādes #DiToo libreta pamatā ir autobiogrāfiskā formā veidots stāsts par Dvīņu māsas neparastajiem piedzīvojumiem Papēžu Ķoņciemā – mazā apdzīvotā vietā Kurzemes jūrmalā, kuras iemītniekiem kopš postošās vētras 1967. gadā, kad jūra pilnībā saplūda ar ezeru, piemīt spējas dzīvot vienlaikus vairākos paralēlos kosmosos un iespējāmās vēsturēs. Laika gaitā māsa pamet ciemu. Sastapšanās ar pasaulē valdošajiem priekšstatiem par sievietes seksualitāti raisa pārpratumus un neveiklas situācijas, arī atgriezties dzimtajā ciemā vairs nav iespējams. Vai māsa zina, ko darīt tagad?

Režisore un galvenās lomas atveidotāja: Dita Lūriņa. Kostīmi: Liene Rolšteina. Mūzika, librets un basģitāra: Kaspars Rolšteins. Izrāde latviešu valodā.

15. aprīļa izrāde ir pārcelta uz 7. jūliju, bet 22. aprīļa izrāde uz 9. jūliju. Iegādātās biļetes būs derīgas tikai attiecīgajā dienā.

Biļetes:  bezrindas.lv. Ieeja pasākumā no 19:30. Uz izrādi ir pieejamas sēdvietas, kā arī vietas pie galdiņiem. Par rezervācijām iespējams sazināties, rakstot uz  kristine@fonstrickavilla.lv.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt