Valmieras Drāmas teātris 06.07.2020

Valmieras teātrī Krišjāņa Salmiņa režijā top komēdija “Paliec sveiks, draugs…”

Valmieras teātra pirmais sezonas jauniestudējums gaidāms jau 31. jūlijā, kad LMT Mansarda zālē pirmizrādi piedzīvos komēdija “ Paliec sveiks, draugs…” aktiera Krišjāņa Salmiņa režijā.

Izrādes stāsts ir par diviem nešķiramiem draugiem – Viesturu un Oskaru, kuru harmoniski vīrišķīgo draudzību ar lielo “D” piesārņo kādas ēteriski sievišķīgas būtnes ierašanās. Atrisinājums ir neparedzams, jo neviens nezina, kas mums uzglūn no stūra.

Izrādi veidota, iedvesmojoties no Bertranda Blīra franču komēdijas “Mana labākā drauga meitene” (La Femme de mon pote, 1983), kurā spēlēja leģendārā franču aktrise Izabella Ipēra. Iestudējumā Krišjānis Salmiņš turpinās jau savā pirmajā izrādē iesākto izziņas procesu par to, kā ir uzbūvēta cilvēku jūtu daba.

Lomās: Rihards Jakovels, Anna Nele Āboliņa, Ingus Kniploks un Juris Laviņš. Izrādes radošajā komandā: scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Varis Siliņš, gaismu un video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis, kustību konsultante Linda Mīļā, muzikālo noformējumu veido Emīls Zilberts.

Biļetes pieejamas  www.vdt.lvwww.bilesuparadize.lv, kā arī no 21. jūlijā darbu atsāks Valmieras teātra kase.

Kā ziņots, no 29. jūnija līdz 5. jūlijam bija pirmā iespēja izrāžu biļešu īpašniekiem samainīt iegādātās biļetes pret jaunām. Šobrīd nesamainītās izrāžu biļetes arī nonākušas tirdzniecībā. Lai nodrošinātu, ka visiem pārcelto izrāžu biļešu īpašniekiem būtu iespēja samainīt savas biļetes pret jaunajiem izrāžu datumiem, katru mēnesi pirms aktuālā repertuāra izsludināšanas tiks nodrošināta nedēļa, kurā esošo biļešu īpašnieki varēs to izdarīt, pirms biļetes nonāks pārdošanā.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt