Hanzas Perons 09.07.2020

Hanzas Peronā būs skatāma Vladislava Nastavševa izrāde "Trīs māsas"

No 31. jūlija Hanzas Peronā Vladislavs Navstavševs savā interpretācijā otro reizi piedāvās Antona Čehova lugu “Trīs māsas”. Režisors izrādē aicinājis spēlēt spilgtus savas paaudzes latviešu un krievu teātra aktierus – trīs māsu tēlos iejutīsies Anta Aizupe, Inese Pudža un Marija Linarte.

 

Antona Čehova “Trīs māsas” ir kā portāls no viena pārmaiņu laikmeta citā. Izrāde, kurā līdz ar aktieru tēliem atdzīvosies arī mākslīgais intelekts, piedāvā skatītājam jaunu, taču, iespējams, jau sen esošu pasaules modeli, kurā pazūd aktieru nacionalitātes un ir tikai viens ceļš tiem kopā ejams – ceļš nezināmajā. 

 

Izrādes scenogrāfija un Hanzas Perona telpas aizvedīs skatītāju vēl nebijušā piedzīvojumā, kas ikvienam ļaus gūt jaunu teātra pieredzi.

 

Izrāde jūlijā un augustā Hanzas Peronā tiks spēlēta tikai 10 reizes latviešu valodā ar titriem krievu valodā – skatītāju skaits katrā izrādē ierobežots. 

 

Biļešu tirdzniecība Biļešu Paradīze interneta platformā un kasēs tiks uzsākta no 13. jūlija. Biļešu cena no 30 līdz 40 EUR. 

 

Lomās: Anta Aizupe, Inese Pudža, Marija Linarte, Dana Bjorka, Kaspars Dumburs, Jurijs Djakonovs, Maksims Busels, Igors Šelegovskis, Anatolijs Fečins. Komponisti: Vladislavs Nastavševs un Ivans Lubenņikovs (Krievija).

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt