Liepājas teātris, Rēzeknes teātris ''Joriks'' 21.07.2020

Liepājas teātris un Rēzeknes Teātris ''Joriks'' piedavās koncertus un muzikālas izrādes

Liepājas teātris piedāvās skatītājiem ekskluzīvus pagalma koncertus “Vasaras vakari Liepājas teātrī”, kas notiks septiņos augusta vakaros Teātra ielas 3 pagalmā. Arī Rēzeknes Teātra ''Joriks'' pagalmā izskanēs poētiski muzikāla izrāde ''Raksti mani Rēzeknē''

Liepājas teātra pagalmā muzikālā un intīmā gaisotnē katru vakaru skatītājus sagaidīs kāds cits muzikālais priekšnesums, kāda cita aktiera izpildījumā. Koncerti notiks trešdienās un ceturtdienās plkst. 19:00. Ir gaidāms arī koncertsēriju noslēgums, kas paredzēts sestdienā. Iecerētas dažādas programmas, kurās aktieri izpildīs dziesmas gan latviešu, gan angļu un franču valodās.

Koncertsēriju 5. augustā iesāks Viktors Ellers. Pēc tam skatītājus priecēs Karīna Tatarinova (6. augustā), Sigita Pļaviņa (12. augustā), Agnese Jēkabsone (13. augustā), Everita Pjata-Gertnere (19. augustā), Edgars Pujāts (20. augustā). Noslēguma kopkoncerts notiks 29. augustā.

“Šie koncerti teātrim ir nozīmīgi, lai skatītāji dzīvā gaisotnē beidzot satiktu savus iemīļotos aktierus. Emocionāli teātrim un īpaši teātra trupai ir svarīgi atgriezties uz skatuves un noticēt, ka sajūtas, ko sniedz klātienes uzvedumi, joprojām ir dzīvas. Šajā laikā mums ir ļoti būtisks skatītāju atbalsts, tāpēc, ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus, mēs vēlamies atgriezties,” par koncertiem saka Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.

Tā kā pasākumi notiks ārā, Liepājas teātra kolektīvs iesaka izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Un, protams, pasākumu pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.

Jūlijā biļetes iespējams iegādāties Liepājas teātra kasē, kas strādā otrdienās (12:00 - 19:00), piektdienās un sestdienās (12:00 - 16:00), kā arī biļetes iespējams iegādāties elektroniski  http://www.bilesuparadize.lv


 

Taču Rēzeknes Teātra ''Joriks'' pagalmā jau 30.jūlija vakarā plkst. 19.00 izskanēs muzikāli poētiska izrāde ''Raksti mani Rēzeknē''.

Dzejas izrādē dzirdēsiet Latvijas mūsdienu dzejnieku, E.Veidenbauma un krievu klasiķu dzeju no Rēzeknes teātra JORIKS aktieriem. Pašu sacerētas dziesmas no tādām izrādēm kā ''Veidenbaums.Live'' un ''Raksti mani šovakar''.

Radošā komanda:

Režisors: Mārtiņš Eihe

Spēlē: Kristīne Klimanova, Tatjana Suhiņina - Pecka, Diona Liepiņa, Dana Vasiļjeva, Edvīns Klimanovs, Kārlis Tols, Māris Skrodis, Mārtiņš Arbidāns un Kristaps Višs. 

Izrāde latviešu un krievu valodā

! Ieteicamais vecums:14+ 

Ieeja bezmaksas, lai garantētu sēdvietu nepieciešams izņemt ielūgumus NBKN kasē (Atbrīvošanas aleja 97). 

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt