Dirty Deal Teatro 12.11.2020

DDT top sci-fi tiešsaistes izrāde bērniem “Misija Zeme”

Publicitātes foto

“Misija Zeme” ir zinātniska fantāzija bērniem par nākotni. Izrāde mazos skatītājus aizvedīs aizraujošā ceļojumā laikā un kosmosa dzīlēs, palūkojoties uz mūsu planētu atbildīgi, bet dauzonīgi. Pirmizrāde norisināsies 22.novembrī 17.00 tiešsaistes platformā “Zoom”.

 

2118. gadā Elizabete un Jānis ir retie uz planētas Zeme vēl izdzīvojušie cilvēki, kas nolēmuši kosmosa kuģī doties prom uz citu galaktiku un meklēt jaunas mājas. Zeme ir palikusi neapdzīvojama, to skārušas dažādas ekoloģiskas nelaimes, resursi ir izsīkuši un dzīvā daba vairs nevar pastāvēt.

Izrādē “Misija Zeme” tiek sapludināta zinātne ar fantāzijas pasauli, tā rosina radoši un atbildīgi domāt par vidi, kurā dzīvojam. Bērni kopā ar abiem pētniekiem izzinās mūsu planētas rašanās noslēpumus un gatavosies doties kosmosa misijā, bet saskarsies ar magnētiskajām vētrām, skābajiem lietiem, kiberērgļa uzbrukumiem, risinās problēmas ar kosmosa kuģi un citus negaidītus sarežģījumus.

Režisore Inga Tropa par izrādi stāsta: "Zeme ir pastāvējusi miljardiem gadu pirms mums - cilvēkiem. Tā pastāvēs arī bez mums. Izrāde uzburs sci-fi spriedzes pilnu misiju par tālu nākotni, kad cilvēce ir izpostījusi savas mājas un nu jāmeklē jaunas. Bet vai tādas vēl kaut kur kosmosā eksistē? Spraigā piedzīvojumā H2O institūta vecākais inspektors Jānis un biškope un zemes agroloģisko mērījumu pētniece Elizabete mēģinās tikt prom no izpostītās Zemes, bet gala rezultātā atradīs jaunās mājas nevis kosmosa dzīlēs, bet negaidīti tuvu."

Izrādi veido režisore Inga Tropa kopā ar aktieriem Elizabeti Skrastiņu un Jāni Kroni, tehniskos risinājumus un scenogrāfiju radījis Andris Landaus.

Izrāde norisināsies tiešraidē platformā “Zoom”.

Tuvākā izrāde 22.novembrī 17.00. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Teātra atbalstītāji: Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Jaunā teātra institūts, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, „Vivacolor”, „Kokmuižas alus”.

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt