Dramaturgu asociācija 15.12.2020

"Dramaturgu asociācija" izsludina projekta “Lugu konkurss - lugu krājums” otro lugu konkursu

Publicitātes foto

Aicinām autorus iesūtīt savas nepublicētās lugas - īslugas (līdz 45000 zīmēm, ieskaitot atstarpes), kas tapušas, sākot no 2019.gada. Mērķauditorija - pieaugušie un  jaunieši. Lugu iesūtīšanas laiks - 2021. gada 15. marts. Konkursa tēma Cilvēktīkls”. Rezultātu paziņošana – 15. jūnijs. Sīkāku informāciju par lugu konkursu skatīties projekta Nolikumā šeit:  lugas.lv , biedrības mājaslapā www.lugas.lv.

Pirmais minētā ilgtermiņa projekta lugu krājums ir biedrības Dramaturgu asociācija” 2020. gada 1. decembrī izdotais Cilvēkzvērs”. Tas tika publicēts ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Ja krājums "Cilvēkzvērs" ir sava veida atskaites punkts par pēdējiem 20 gadiem, tad šī  lugu konkursa un krājuma izdošanas mērķis ir veicināt jaunu lugu rašanos.

Projekta mērķis ir akcentēt un parādīt, ka oriģināldramaturģija ir Latvijas laikmetīgās kultūras daļa, un lugas ir patstāvīgs, pilnvērtīgs mākslas darbs.

Lugas vērtēs žūrija: Ieva Kalniņa (literatūrzinātniece un LU Latvistikas un baltistikas nodaļas profesore), Dzintra Zimaiša (Tērvetes amatierteātra režisore), Vilnis Rullis (režisors, pedagogs), Ināra Andžāne (literatūrzinātniece), Ērika Zirne (teātra zinātniece), dramaturģes Lelde Stumbre un Biruta Zujāne. Žūrijas sastāvs var tikt mainīts vai papildināts.   

Lugas iesūtīt elektroniski projekta kuratorei Birutai Zujānei ( biruta.zujane@gmail.com).

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt