Dirty Deal Teatro 07.01.2021

Dirty Deal Teatro aicina vakarēt ar režisoriem tiešsaistē

Publicitātes foto

Dirty Deal Teatro aicina katru otro nedēļu vakarēt ar režisoriem jaunā tiešaistes raidījumu ciklā “Č(v)akarēšana”. Pirmais 12. janvārī plkst. 19.00 aktiera un č(v)akarēšanas vadītāja Jāņa Kroņa pratināšanai tiks pakļauts režisors Valters Sīlis. Aicinām kopā ar režisoru patīkami pavadīt vakaru, noskaidrojot, vai viņš tiks ar čakaru galā.

Jaunajā tiešsaistes raidījumu ciklā “Č(v)akarēšana” mākslinieki ne tikai ieskicēs savu topošo darbu ieceres, bet tiks arī izaicināti ļauties avantūrai – sniegt atbildes uz negaidītiem jautājumiem un izpildīt tikpat negaidītus uzdevumus.

Izrāžu cikla dramaturģe ir Linda Rudene, kura “Č(v)akarēšanas” konceptu raksturo kā “pārraidi tiešraidē, kas pārbaudīs režisoru spēju improvizēt un ļauties spontanitātei, sniedzot skatītājiem iespēju uzzināt ko jaunu par personībām, kuru vietā parasti runā viņu darbi.”

Šis neskaidrībām pilnais laiks tiks izmantots, lai ļautu skatītājiem tuvāk iepazīt režisorus, tāpēc “Č(v)akarēšanas” tiešraides norisināsies katru otro nedēļu līdz pat martam. Nākamo DDT režisoru varēs sastapt jau 26. janvārī. Biļetes uz izrādēm iespējams iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt