Dirty Deal Teatro 11.01.2021

Jauno režisoru īsizrāžu vakars “Kāpēc es naktīs neguļu” tiešsaistē

Publicitātes foto

Piektdien, 15. janvārī, pulksten 19:00 "Dirty Deal Teatro" (DDT) norisināsies trešais īsizrāžu vakars ciklā "Kāpēc es naktīs neguļu". Šoreiz skatītājus tiešsaistes platformā “Zoom” ar audio izrādēm sagaidīs jaunie režisori Anna Klišāne, Beātrise Zaķe un Klāvs Kristaps Košins.

Kā ziņots iepriekš, četru mēnešu laikā DDT iepazīstinās skatītājus ar 13 jauniem teātra režisoriem.

"Viņi uz problēmām pasaulē skatās drosmīgi, godīgi un atklāti. Teātra valoda ir viņu instruments, lai skatītāju uzrunātu, provocētu un liktu aizdomāties par tēmām, kas viņiem pašiem ir ārkārtīgi būtiskas un personiskas,” raksta teātra pārstāvji.

Cikls "Kāpēc es naktīs neguļu" ļauj ielūkoties divdesmitgadnieku pasaulē, atklājot to, kas viņus uztrauc un urda. DDT dod iespēju jaunajiem skatuves māksliniekiem reaģēt uz viņiem nozīmīgo, sāpīgo un aktuālo. Izrāžu tapšanā režisorus kā mentors atbalsta “Dirty Deal Teatro” dramaturgs Jānis Balodis.

Sekojot pasaulē notiekošajam un valdības noteiktajiem ierobežojumiem, projekts vairākkārt mainījis formātu. Šoreiz skatītāji tiks aicināti pulcēties tiešsaistes platformā “Zoom”, lai varētu noklausīties jauno režisoru audio izrādes, kā arī piedalīties kopīgā diskusijā, kuru vadīs Ņikita Trojanskis.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu paradīzē". Cikls “Kāpēc es naktīs neguļu” tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt