Jaunais Rīgas teātris 04.03.2021

Jaunā Rīgas teātra daudzsēriju mākslas filma “Aģentūra” tagad ir pieejama arī krievu un angļu valodā

Publicitātes foto

2020. gada 27. novembrī pirmizrādi piedzīvoja Jaunā Rīgas teātra (JRT) veidotā daudzsēriju mākslas filma “Aģentūra”. Atšķirībā no JRT teātra izrādēm, uz kurām pieprasījums ir lielāks par piedāvāto biļešu skaitu, šoreiz jebkuram JRT skatītājam ir iespējams noskatīties 2020. gada vasarā tapušo JRT produktu ar visu teātra aktieru un Latvijas Kultūras akadēmijas JRT aktieru kursa piedalīšanos.

Trīs mēnešu laikā atsevišķi radītā interneta platformā https://agentura.jrt.lv filmu ir iegādājušies gandrīz 5500 pircēju. Mūsu novērojami liecina, ka filmu pārsvarā skatās ģimenes un draugu lokā, arī daloties arī filmas skatīšanās pieejām, tādēļ viennozīmīgi filmas sasniegtā auditorija ir krietni lielāka.

JRT mākslinieciskais direktors un filmas režisors Alvis Hermanis apkopo: “Desmit sēriju mākslas filmu "Aģentūra"  kopš decembra kopumā redzējuši vismaz 20 000 mūsu uzticamo skatītāju, šeit un visā pasaulē. Nezinu kā Latvijā, bet Eiropā nav dzirdēts ne par vienu teātri, kura jaundarbu šai pandēmijas un karantīnas sezonā būtu redzējis tik liels cilvēku skaits. Par to esam apmierināti. Un, protams, pateicīgi mūsu publikai par uzticību.”

Filma skatīta vairāk nekā 60 pasaules valstīs un ārpus Latvijas teritorijas visvairāk Lielbritānijā, Vācijā un Spānijā. Pēc daudzu skatītāju lūguma no marta filmai ir iespējams izvēlēties titrus angļu valodā vai krievu valodā, vai skatīties filmu dublētu krievu valodā. Tekstu krievu valodā tulkoja un ierunāja krievu dzejnieks, žurnālists un tulkotājs Sergejs Timofejevs.

Kā līdz šim, daudzsēriju mākslas filmu iespējams iegādāties  https://agentura.jrt.lv un skatīties 50 dienas savā profilā no jebkuras vietas pasaulē latviešu valodā ar titriem angļu valodā, krievu valodā vai dublētu krievu valodā.

Filmas apraksts krievu valodā:

Созданный Новым Рижским театром (НРТ) многосерийный художественный фильм «Агентство» объединяет в себе жанры психологического триллера и детектива, а его события разворачиваются в Риге и Латвии летом 2020 года.

Это рассказ о мире, который снова меняется, и о трогательной вере, что всем в этом мире можно манипулировать. В центре сюжета рекламное агентство – это классический офис, где профессионализм сталкивается с монотонностью, романтикой и экзистенциальной потерянностью. Катализатором сюжета становится таинственный случай, который ставит под вопрос всё, что до сих пор казалось стабильным и перспективным. Детективная интрига обретает формы триллера, в котором, похоже, невиновных нет.

Авторы сценария: Алвис Херманис, Янис Йоневс и актёры фильма 

Оператор-постановщик: Мартиньш Граудс 

В ролях: все актёры НРТ и студенты 3-го курса Латвийской Академии культуры (студии НРТ)

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt