Latvijas Nacionālais teātris 10.03.2021

Teātra dienā filmkoncerts “Īstā sālsmaize. Izlase”

Foto - Edgars Lazdiņš

Latvijas Nacionālais teātris aicina svinēt Starptautisko teātra dienu un 27. martā 19.00 kopīgi pieslēgties filmkoncertam “Īstā sālsmaize. Izlase”.

102. sezonu Nacionālais teātris uzsāka ar koncertu “Īstā sālsmaize”, pēc iestudējuma mūsu skatītāja rakstīja: “Kad pirms nedēļas kādā sarunā pateicu, ka gribētos uz kādu labu ballīti, nedomāju, ka šī gada labāko ballīti piedzīvošu uz Nacionālā teātra skatuves. Dejas, dziesmas, nenopietno un nopietno sarunu stadijas – kā jau vislabākajos piemēros. Un tagad es esmu dejojusi uz teātra skatuves.”

Filmkoncertā “Īstā sālsmaize. Izlase” uz skatītāju krēsliem dejos aktieri, bet mūziķi no skatuves bedres pārcelsies uz pirmo balkonu. Teātris ballīti ieraksta formātā ienesīs savu skatītāju mājās. Programmā, kā jau sālsmaizes ballītē, dziesmas un stāsti katrai gaumei un noskaņai, un, protams, neiztrūkstošais cienasts – svaigi gatavots rasols.

Koncertā piedalās: Dita Lūriņa, Madara Bore, Mārtiņš Egliens, Madara Botmane, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Andris Daņiļenko, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Gundars Grasbergs, Normans Bārbals un Valdis Zilveris.

Režisors (kā “Īsto” izrādēs draudzīgi pieņemts) – Visi Kam nav Slinkums, muzikālais noformējums – Gundars Grasbergs un Valdis Zilveris, scenogrāfs – Reinis Suhanovs, kostīmu māksliniece – Madara Botmane, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, producente – Anna Vekmane.

Ierakstu nodrošina tiešraides.lv, producente – Ilze Jakovļeva.

Līdz 24. martam “agrā putniņa” cena EUR 7, no 25. marta biļetes – EUR 10.

Biļetes www.teatris.lv un www.bilesuparadize.lv.

Sekot līdzi Latvijas Nacionālā teātra aktualitātēm iespējams teātra mājaslapā www.teatris.lv un sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Instagram.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt