Dirty Deal Teatro 22.03.2021

“Dirty Deal Teatro” un igauņu kolēģu sveiciens Teātra dienā

Publicitātes foto

Dirty Deal Teatro” ar igauņu teātri “Kanuti Gidi Saal” sveic skatītājus starptautiskajā Teātra dienā ar bezmaksas tiešsaistes izrādi “Māksla”, kas 27. martā 19:00 tiks translēta DDT mājaslapā.

Riharda Vāgnera formulētais “Gesamtkunstwerk” jeb “Totālā mākslas darba” jēdziens paredz visu mākslu apvienošanu vienā grandiozā darbā. Sadarbojoties ar igauņu mākslinieku Henriju Hitu, latviešu mākslinieki Kārlis Krūmiņš, Ieva Kauliņa un Alise Danovska veido izrādi ar šādu mērķi, mēģinot sakausēt vienā veselumā visus Latvijas teātrus par godu starptautiskajai Teātra dienai.

Idejas autors Henrijs Hits (Henri Hütt) stāsta: “Šis projekts simbolizē nesasniedzamo mākslu. Kā mākslinieki mēs darījām visu, lai pietuvotos savam utopiskajam sapnim. Domāju par kopīgo un atšķirīgo Latvijas teātros, to, cik vērtīgs tas ir. Ceru, ka pēc šī piedzīvojuma katrs teātris novērtēs soli, kas veikts tuvāk stiprākām saitēm.”

Ar DDT un “Kanuti Gidi Saal” producēto projektu teātris vēlas sveikt skatītājus svētkos, bez maksas nodrošinot izrādes tiešraidi 27. marta vakarā 19:00 “Dirty Deal Teatro” atjaunotajā mājaslapā. Izrāde būs skatāma tikai vienreiz mājaslapas sadaļā “Teātra diena”.

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt