Valmieras Drāmas teātris 09.04.2021

Valmieras teātra izrāde "Slinkums" skatāma tiešsaistē

Foto: Matīss Markovskis

Programmā  "Latvijas skolas soma" Valmieras teātra izrāde "Slinkums" tagad skatāma arī tiešsaistē. Iestudējums paredzēts 1.-6. klašu skolēniem.

Izrāde stāsta par trim draugiem, kuriem skolā tiek uzdots uzdevums, diemžēl ne visi no viņiem ir tik čakli, lai to izpildītu, taču viņiem tiek dota otra iespēja. Slinkākais no draugiem piedāvā iespēju pārējiem doties uz Sliņķu zemi.

Tā ir vieta, kur pašam it nemaz nav jāpiepūlas, tur ir spilvens, kas mācās tavā vietā, ēdiens, kas pats apēdās un sporta stundās notiek treniņi slinkošanā. Šī pasaule šķiet ļoti kārdinoša, tā var sevī ievilkt un vairs nelaist vaļā. Slinkums kādreiz piemeklē ikvienu no mums un ir pat veselīgi dažkārt paslinkot, bet ir jābūt uzmanīgiem, jo pārāk ilga slinkošana ir kaitīga veselībai un prātam.

Režisoru Tomu Treini teātra mazākie skatītāji iepazinuši caur viņa iestudēto izrādi bērniem "Pagalms atdzīvojas", kas ar lieliem panākumiem tika izrādīta 2019. gada Valmieras vasaras teātra festivālā.

Izrādes radošajā komandā ir arī māksliniece Marta Mielava un dramaturģiskā konsultante Justīne Kļava. Lomās aktieri Anna Nele Āboliņa, Oskars Florencs-Vīksne un Toms Veličko.

vdt.lv/lv/izrade/slinkums

No 9. aprīļa tiešsaistē būs skatāma arī Valmieras teātra izrāde  "Staburaga bērni" 1.-4. klašu skolēniem.

Plašāka informācija un pieteikšanās: Arnolds Osis – 29141898;  arnolds.osis@vdt.lv

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt