Jaunais Rīgas teātris 09.06.2021

Aktieris Ģirts Krūmiņš aizgājis no Jaunā Rīgas teātra štata

Publicitātes foto

Jaunā Rīgas teātra (JRT) štata aktiera vietu pametis aktieris Ģirts Krūmiņš, vēstīts teātra profilā vietnē “Facebook”.

Kopš 1996. gada Ģirts Krūmiņš ir piedalījies vairāk nekā 70 Jaunā Rīgas teātra izrādēs, tostarp tādos nozīmīgos iestudējumos kā Gogoļa "Revidents" (2002), "Stāsts par Kasparu Hauzeru", (2002), "Garā dzīve", "Latviešu stāsti" (2004), "Latviešu mīlestība" (2006), "Klusuma skaņas" (2007), "Zilākalna Marta" (2009), "Oblomovs" (2011), "Vigīlija. Sapnis par nomodu" (2012), "Dukši" (2013) un citos. Par savu darbu aktieris novērtēts ar Harija Liepiņa balvu un "Spēlmaņu nakts" balvu kā gada aktieris.

Teātrī atzīmēja, ka pēdējos gados Ģirts Krūmiņš ar savu darbu un talantu ieguvis milzīgu atzinību un novērtējumu gan no skatītājiem, gan teātra profesionāļiem un kolēģiem. “Mēs lepojamies un priecājamies par Latvijas Teātra darbinieku savienības piešķirto Harija Liepiņa balvu par spožu aktierdarbu iepriekšējo sezonu laikā,” raksta teātrī.

Paziņojumā arī norādīts: “Cienām Ģirta vēlmi paplašināt savas profesionālās darba robežas un iegūt vairāk laika daudzveidīgām radošām izpausmēm, kas mudinājusi viņu pieņemt lēmumu aiziet no JRT aktieru štata.”

Krūmiņš arī turpmāk piedalīsies jau esošās JRT repertuāra izrādēs, piemēram, "Meklējot spēlmani", "Latviešu mīlestība", "Divpadsmit krēsli", "Dukši", "Bītlu jaunais albums" u. c., kā arī nākotnes projektos un izrādēs.

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt