Latvijas Nacionālā opera un balets 30.06.2021

Spožas zvaigznes LNOB Galā koncertā “Operas zvaigžņu vasara” jau šajā svētdienā

Publicitātes foto

Jau šajā svētdienā, 4. jūlijā, durvis skatītājiem atkal vērs Latvijas Nacionālā opera, aicinot uz Galā koncertu “Operas zvaigžņu vasara”. Pirmo reizi Latvijā viesosies viens no pasaulē izcilākajiem tenoriem Pjotrs Bečala (Piotr Beczała) un prestižā konkursa Operalia 2019 uzvarētāja Adriana Gonsalesa (Adriana González). Kopā ar viņiem koncertā dziedās arī pasaulslavenais basbaritons Egils Siliņš un Latvijas Nacionālās operas solisti Tatjana Trenogina, Ilona Bagele, Mihails Čuļpajevs un Rinalds Kandalincevs. Skaistākās opermūzikas pērles līdz ar solistiem interpretēs Latvijas Nacionālās operas orķestris un koris. Koncerta muzikālais vadītājs būs LNOB galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta režisore –  Dace Volfarte, gaismu mākslinieks – Māris Sējāns.

Par Galā koncerta “Operas zvaigžņu vasara” spēles laukumu kļūs visa Lielā zāle, līdz ar to publikai tā būs ne vien skaista atkalsatikšanās ar opermākslu un spožākajām zvaigznēm, bet arī ekskluzīva iespēja baudīt koncertu no neierasta skatupunkta – sēdvietas tiks izvietotas uz skatuves, bet koncerta scenogrāfiju veidos greznais zāles interjers.

Pjotrs Bečala ir viens no mūsdienu pieprasītākajiem liriskajiem tenoriem un pastāvīgs viesis pasaules vadošajos opernamos. Polijā dzimušais mākslinieks tiek slavēts ne tikai par skaisto balsi, bet arī dedzīgo iejušanos katra operas varoņa tēlā. Papildus darbam operās, viņš ir izpildījis daudzus lieliskus vokālos darbus ar pasaules atzītākajiem orķestriem un diriģentiem.

Soprāns Adriana Gonsalesa ir prestižā dziedātāju konkursa Operalia 2019 pirmās vietas un Zarzuela balvas ieguvēja, slavēta par smalko, lirisko balsi un izcilu muzikalitāti. Jaunā izpildītāja Adriana Gonsalesa ir viena no daudzsološākajām savas paaudzes dziedātājām.

Lai iemūžinātu šo spilgto notikumu, video režisora Ginta Fārenhorsta komanda koncertu filmēs dažādos rakursos, un tā ierakstu ikviens interesents jūlija otrajā pusē varēs baudīt operas priekšlaukumā. Šis pasākums tiks izsludināts atsevišķi.

Koncertu tiešraidē varēs klausīties Latvijas Radio 3 “Klasika”.

Biļetes uz koncertu “Operas zvaigžņu vasara” var iegādāties LNOB un “Biļešu Paradīzes” kasēs un vietnē https://ej.uz/operaszvaigznuvasara. Biļešu cena – EUR 120.

LNOB lūdz skatītājus ņemt vērā, ka pasākumu apmeklējuma nosacījumi ir atkarīgi no valdības noteikumiem. Ņemot vērā, ka šajā pasākumā nevar nodrošināt divu metru distanci, to iespējams apmeklēt tikai personām, kuras veikušas vakcinācijas pilnu kursu vai pārslimojušas COVID-19 ar derīgu Covid-19 sertifikātu – to var iegūt vietnē  www.covid19sertifikats.lv.

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt