Willa Teātris 04.10.2021

„Willa Teātris” piedāvā nodarbības aktiermeistarībā

Publicitātes foto

„Willa Teātris” oktobra vidū uzsāks jaunu projektu „Willa Education” – maksas kursus, kas vairāku mēnešu garumā, atzītu profesionāļu vadībā sniegs iespēju attīstīt savas prasmes drāmas un aktiermeistarības kursos. Nodarbības pasniegs režisors Varis Piņķis un horeogrāfe Inga Krasovska.

„Willa Education” nodarbībām aicināts pieteikties jebkurš interesents, iepriekšēja pieredze nav obligāta. Kursu pamatā tiks apgūta aktiermeistarība un horeogrāfija.  Aktiermeistarības plakne kalpos kā radošā platforma, kur katrs indivīds varēs attīstīt un uzlabot publiskās uzstāšanās prasmes, spēju mobilizēties stresa situācijās, kā arī veicināt komunikācijas iemaņas.  Savukārt horeogrāfijas virziena mērķis ir iemācīties kontrolēt savu ķermeni un kustību koordināciju, uzlabot pašsajūtu, kļūt atbrīvotākam, vitālākam un paaugstināt pašapziņu.

Kursu garums ir 21 nodarbība, tās norisināsies Rīgas centrā, Stabu ielā 18C, divas reizes nedēļā darba dienu vakaros.

DRĀMA UN AKTIERMEISTARĪBA AR VARI PIŅĶI UN INGU KRASOVSKU

Varis Piņķis grupu un individuālajās nodarbībās ļaus apgūt aktiermākslas un teatrālās norises pamatiemaņas un vadīs darbu pie kopīga iestudējuma, kas savu pirmizrādi piedzīvos uz Willa Teātra skatuves. Savukārt Inga Krasovska kursu dalībniekiem liks palūkoties uz savu ķermeni kā instrumentu – kā to labāk pārvaldīt, koordinēt, apzināti lietot laikā, telpā un mijiedarbībā. Nodarbībās tiks izmantoti skatuves kustības, improvizācijas, fiziskās attīstības un dejas vingrinājumi. Kursu dalībniekiem tiks sniegta iespēja piedalīties Willa Teātra radošajās aktivitātēs.

Kursu ilgums: 21 nodarbības + bezmaksas iepazīšanās nodarbība

Pieteikšanās līdz: 11. oktobrim

Laiks: Darbadienu vakaros, divreiz nedēļā – pirmdienās un trešdienās, sākot no 18., oktobra. Bezmaksas iepazīšanās nodarbība – 15. oktobris.

Maksa par kursiem:

Pērkot visu kursu uzreiz: 250Eur (21 nodarbība + bezmaksas iepazīšanās nodarbība 15. oktobrī)

Pērkot kursu pa mēnešiem: 90Eur mēnesī (7 nodarbības + bezmaksas iepazīšanās nodarbība 15. oktobrī)

Dalība kursos ievērojot visus valstī aktuālos epidemioloģiskos noteikumus un ar Zaļo sertifikātu.

Pieteikties „Willa Education” nodarbībām iespējams, rakstot uz e-pastu info@willa.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Kursus vadīs:

VARIS PIŅĶIS

„Aktieris netēlo- aktieris spēlē. Aktieris nevis atspoguļo dzīvi, bet ir pati dzīve”

Pēc Vidusskolas absolvēšanas, Latvijas Kultūras  Akadēmijā mācījies gan aktieru gan režijas fakultātē.

Kā aktieris 12 gadus nostrādājis Jaunajā Rīgas Teātra trupā (dalība izrādēs „Ziedonis un visums”, „Revidents”, „12 krēsli”, „Ledus”, „Otello”, „Mēnesis uz laukiem” u. c.)

Veidojis režiju izrādēm gan Jaunajā Rīgas Teātrī, gan nevalstiskajos projektos. (JRT – „Klāvs”, „Atskaties naidā” u. c., Willa teātrī – „Stāsts par Mī…”, „Putnilgs” un „Pilna slodze”)

Piedalījies arī vairākos kino projektos, kā aktieris, kā arī bijis režisors dokumentālājai filmai.

Šobrīd „Willa teātra” režisors. 

INGA KRASOVSKA

„Ķermenis nav tikai iekšējo orgānu pārnēsājamais trauks, to var lietot daudz aizraujošāk!”

Inga Krasovska jau 20 gadus darbojas kā horeogrāfe un režisora asistente Latvijas, Eiropas un Krievijas teātros.

Piedalījusies vairāk kā 80 izrāžu, mūziklu un koncertu veidošanā.

Trīs reizes saņēmusi „Spēlmaņu nakts” gada balvu kā labākais kustību režisors („Pūt vējiņi”, „Ragana”, „Šikās kāzas” Liepājas teātris, „Oņegins”, „Finita la komedia” Dailes teātris).

Šobrīd darbojas arī kā režisors, veidojot patstāvīgus iestudējumus.

„Willa Teātris” dibināts Rīgā, 2020. gada sākumā, apvienojoties spēcīgam, pieredzējušam un talantīgam teātra profesionāļu sastāvam. Sākotnēji par teātra mājvietu tapusi K.K. fon Stricka villa, bet šobrīd kā pamata lokāciju Willa teātris sauc mājīgas telpas Rīgas centrā – Stabu ielā 18c. „Willa Teātris” piedāvā gan svaigus iestudējumus, gan performances, gan aktuālus dzejas un mūzikas pasākumus.

 

Arhīvs

Ja nevari kaut ko atrast, meklē ARHĪVĀ

Meklēt