Jaunumi

27. novembris 2017

Iznācis žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino” decembra numurs

Klajā nācis žurnāla “Literatūra. Teātris. Kino” decembra numurs. Izdevumā literatūrai veltītajā sadaļā tā veidotāji iekļāvuši Harija Ammera īsos stāstus “Berlingtona skaidrojošā vārdnīca”, Undīnes Arājas “Tārn” un citas miniatūras, Gata Beināra, Ievas Mūrnieces, Ralfa Liepas, Guntas Ristamecas un Poera Opetry dzejas pirmpublicējumus un jaunumus Latvijas izdevniecību piedāvājumā.

Teātra mākslai veltītajā žurnāla sadaļā interesenti var lasīt psiholoģes Jolantas Baltiņas rakstu par skatuvi, drāmu un dzīvi, sarunu ar kostīmu mākslinieci Vinetu Bitlerjus, dramaturga Andra Zeibota jaunāko lugu “Koma”, kā arī – uzzināt interesantus faktus no teātra vēstures. Žurnālā apkopotas arī decembrī gaidāmās Latvijas teātru pirmizrādes un teātru repertuārs šajā mēnesī.

Bet sadaļā, kas veltīta kino mākslai, šoreiz saruna ar filmu studijas „Animācijas brigāde” režisori Daci Rīdūzi par to, kas notiek, kad lelles atdzīvojas, netradicionālu Ziemassvētku filmu apskats un žurnāla veidotāju ieskats novembra kino jaunumos.

Izdevniecības „Kultūra” izdotā informējošā un vispārizglītojošā žurnāla „Literatūra. Teātris. Kino.” mērķauditorija ir visi latviešu valodā lasošie, kas interesējas par literatūru, teātri, kino, kā arī TV un video vai kādu no šiem mākslas veidiem - neatkarīgi no vecuma. Žurnāls tiek izdots reizi mēnesī, to ir iespējams saņemt pa pastu. Šo un iepriekšējos žurnāla numurus var iegādāties rakstot pieteikumu uz izdevniecības e-pasta adresi:  info@litekin.lv