Jaunumi

Foto – Mārcis Baltskars
17. janvāris 2020

Radošā apvienība SPIEDIENS dosies izrāžu tūrē

Radošā apvienība SPIEDIENS pirmo reizi savā desmit gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē dosies izrāžu tūrē, ciemojoties dažādās Latvijas pilsētās. Tūres sākums gaidāms 12. un 13. martā ar izrādēm galvaspilsētā, bet tā noslēgsies 24. aprīlī – Talsos.

Viesošanās citās Latvijas pilsētās gan nebūtu nekāds jaunums, tomēr plānota izbraukumu izrāžu tūre ir kas nebijis. Skatītājiem tiks piedāvāts baudīt populārāko Radošās apvienības izrādi ar tādu pašu nosaukumu - Improvizācijas šovs Spiediens. Tā balstīta uz īsās formas improvizācijas tehnikām, kas ir dinamiskākā un reizē ar humoru piesātinātākā improvizācijas teātra forma.

„Daudzi brauc ciemos pie mums, bet kādēļ gan lai mēs neaizbrauktu ciemos pie citiem? Sacīts, darīts! Dalīsimies priekos ar ļaudīm Liepājā, Valmierā, Ādažos, Bauskā, Talsos un, protams, Rīgā,” stāsta SPIEDIENS Latvijas tūres projekta vadītājs, Artūrs Breidaks (skatuves vārdā – Artūrs Vadītājs).

Izbraukuma izrādēs varēs redzēt Radošās apvienības pamatsastāva dalībniekus – Sandu Dejus, Juri Kozlovski, Krišjāni Cauni, Kozmenu jeb Mārtiņu Kozlovski, Līgu Kausu, Oskaru Kozlovski, Raivi Vidzi, Sintiju Auzāni un, protams, Artūru Vadītāju.

„Mēs par tūri domājām jau kādu laiku, taču dažādu apstākļu sakritības dēļ nebijām to realizējuši. Desmit gadu pastāvēšana šķiet pietiekams iemesls, lai beidzot to paveiktu,” papildina Radošās apvienības SPIEDIENS producents, Krišjānis Caune.

Vairāk informācijas, kā arī biļetes iespējams iegādāties šeit.

Radošās apvienības SPIEDIENS Latvijas tūres izrāžu datumi un pilsētas:

  • 12. un 13.marts – Rīga (First Mir);
  • 21. marts – Ādaži (Ādažu Kultūras centrs);
  • 28. marts – Liepāja (Kultūras nams Wiktorija);
  • 4. aprīlis – Valmiera (Koncertzāle Valmiera);
  • 23. aprīlis – Bauska (Bauskas Kultūras centrs);
  • 24. aprīlis – Talsi (Talsu Tautas nams).