Jaunumi

Publicitātes foto
27. jūlijs 2021

Uzņem dalībniekus improvizācijas teātra studijā

Jau sesto gadu pēc kārtas, š. g. augustā „Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris” uzņem dalībniekus jaunajā, nu jau septītajā improvizācijas studijā, kas sāks darbu septembrī un turpināsies visu 2021.–2022. gada sezonu (9 mēnešus). 36 nodarbību ciklā būs iespējams sistemātiski apgūt pašlaik tik populārā improvizācijas žanra pamatus. Kursā tiks uzņemti visi interesenti, kuri vēlas apgūt improvizācijas un aktiermeistarības pamatus un ir sasnieguši 16 gadu vecumu – bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Dalībnieku maksimālais vecums nav noteikts.

Visi, kuri vēlas iegūt vai pilnveidot savas esošās improvizācijas un aktiermeistarības prasmes, jaukā, draudzīgā gaisotnē emocionāli izlādēties pēc saspringtas mācību vai darba nedēļas un iepazīties ar jauniem draugiem tiek aicināti apmeklēt šo kursu. Nodarbības tiek organizētas tā, lai katram, kam ir vēlēšanās iemācīties brīvi kustēties, pārvarēt kautrību, nedrošību un uztraukumu atbildīgos brīžos, nezaudēt vēsu prātu kritiskās situācijās, saprotami runāt, uzstājoties auditorijas priekšā, būtu iespējas regulāri trennēt un attīstīt šīs iemaņas. Viens no studijas darbības mērķiem ir izraudzīties un sagatavot pilnvērtīgu papildinājumu improvizācijas teātra „Barons Rozenkrancs” aktieru ansamblim, kas vairākus gadus ir uzstājies dažādos klubos.

Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā, svētdienās vai darba dienu vakaros (saskaņā ar dalībnieku vēlmēm) Rīgā, Dramaturgu teātra telpās Kr. Barona ielā 130/12, kā arī „Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris” jaunveidojamās mēģinājumu telpās. Līdzdalība nodarbībās ir par ikmēneša maksu (darbojas arī draudzīga atlaižu sistēma). Pieteikšanās un dalībnieku reģistrācija, līdz š. g. 23. augustam rakstot uz e-pasta adresi: barons.rozenkrancs@gmail.com, pieteikumā norādot savu vārdu, uzvārdu, aktuālu e-pasta adresi saziņai un tālruņa numuru.

Vairāk informācijas šeit: https://www.facebook.com/rozenkrancs/