Jaunumi

10. janvāris 2022

Izrāžu apvienībā "Panna" pirmizrāde komēdijai "Garāža"

30. janvārī Baložu kultūras namā pirmizrāde izrāžu apvienības "Panna" jaunākajam iestudējumam - nāvīgai komēdijai "Garāža", kurā lomas atveidos aktieri Ainārs Ančevskis un Ivars Kļavinskis.

Izrādes radošajā sastāvā darbojas režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, bet autors – Artūrs Dīcis, kurš ir "Pannas teātra" skatītājiem pazīstamās izrādes “Viņi melo labāk” dramaturgs un "Spēlmaņu nakts" balvas par gada sasniegumu oriģināldramaturģijā ieguvējs. Kādi “instrumenti” tad glabājas autora Artūra Dīča “Garāžā”? Negaidīti pavērsieni, izjokošana, humors, intrigas, šantāža, meli, atriebība, kaislība un mīlestība. Ar visu šo instrumentu palīdzību Aināram un Ivaram nāksies uzkonstruēt savu īsto, vienīgo un pareizo sievieti, kaut arī tādēļ nāktos izjaukt kāda kāzas vai pat pārtraukt izrādi. Izrādē ir skaidrs risinājums kā to izdarīt. Un dažreiz tam var palīdzēt īsts veču humors.

Jaunā izrāde būs skatāma daudzos Latvijas kultūras centros, bet pirmizrādi tā piedzīvos Ķekavas novada Baložu kultūras namā svētdien, 30. janvārī plkst 16.00.

Biļetes pārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs. Vairāk informācijas:  http://pannasteatris.lv/2022/01/06/pirmizrade-garaza-naviga-komedija/