Jaunumi

13. janvāris 2022

Leļļu teātrī top izrāde pieaugušajiem "Es – Bendžamins Batons"

Latvijas Leļļu teātrī 18. februārī gaidāma pirmizrāde pieaugušajiem "Es – Bendžamins Batons" Edgara Niklasona režijā.

"F. S. Ficdžeralda literārais darbs "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" fascinē un aizrauj ne tikai savas neordināras idejas dēļ, bet arī tāpēc, ka tajā tiek risinātas divas būtiskas tēmas, kas skārušas cilvēku visos laikmetos – laika nepielūdzamais plūdums un vēlme atbilst sabiedrībā pieņemtajām normām," atklāj izrādes veidotāji.

Līdz ar galveno varoni Bendžaminu Batonu, kurš piedzimst kā apmēram 70 gadus vecs večuks, bet nāves brīdī izgaist kā zīdainis, izrādes "Bendžamins Batons" radošā komanda skatītājiem piedāvās caur leļļu teātra estētiku izdzīvot unikāla cilvēka neparasto esību. Izrāde meklēs atbildes uz jautājumiem, kurus, iespējams, ikviens no mums sev dzīves laikā ir uzdevis: vai es daru visu pēc labākās sirdsapziņas? Vai mani kāds mīlēs par to, kāds esmu? Vai, izpatīkot sabiedrības vēlmēm, standartiem, es būšu pieņemts savā kopienā?

Izrādes radošajā komandā strādā: režisors un mākslinieks – Edgars Niklasons, dramatizējums – Edgars Niklasons, Artūrs Putniņš, skulptore – Krista Ķipure, komponists – Staņislavs Kuļikovs, lomās – Artūrs Putniņš un Staņislavs Kuļikovs.

Biļetes "Biļešu paradīzes" tīklā. Vairāk informācijas šeit.